İşte Claudio Amendola’nın yeni aşkı kim

JacksonduS

New member
Francesca Neri ile evliliğinin sona ermesinden sonra, aktör Claudio Amendola bir kadınla birlikte görünmek için geri döner: adı Giorgia, o bir kostüm tasarımcısı ve ondan on beş yaş küçük.

İle ilgili Marianna Hoş Yayınlanan 24 Mayıs 2023

Kalbi Claudius Amendola tekrar atıyor Francesca Neri ile uzun evliliğin sona ermesinden sonra, Romalı aktör bir kadınla birlikte görülmek için geri döner: adı Gürcistanbir kostüm tasarımcısı ve ondan on beş yaş küçük.

Bir restoranın dışındaki paparazziler

Bazı rivayetlere göre ikili Geçen Ekim’den beri birlikte ve birkaç aydır aynı apartmanda birlikte yaşıyorlar. yazan paparazziler diva ve kadın sohbet ederken bir restoranın dışında bir yemek ile diğeri arasındaki beklemeyi kandırmak – onun için kazak ve kot pantolon, onun için sweatshirt ve siyah pantolon -, aylarca anonim kaldıktan sonra çift artık özünü gizli tutamaz oldu ve kötü şöhretin yüküne boyun eğmek zorunda kaldı. Giorgia ve Claudio gülerken ve samimi bir şekilde sohbet ederken sakin görünüyorlar. İki basit arkadaş arasında bir akşam yemeği mi? Olabilir, ancak haftalık şüphesiz çiçek açan bir aşktan bahsediyor.

Claudio Amendola’nın yeni sevgilisi kim?

Claudio Amendola’nın yeni aşkı hakkında pek bir şey bilinmiyor. Adı Giorgia, eğlence dünyasında çalışıyor. kostüm tasarımcısı ve Onun onun küçüğü yaklaşık on beş yaşında. İlk görüşmeleri veya ilişkilerinin başlangıcı hakkında hiçbir ayrıntı bilinmiyor. Söylentilerden sadece ikilinin, Romalı aktör ile Francesca Neri arasındaki krizin artık kurulduğu Ekim ayında çıkmaya başladığını öğreniyoruz.