Isola dei Famosi, Enrico Papi ve Ilary arasındaki soru-cevap: “İçiyor muydun?”

JacksonduS

New member
Her şey Isola dei Famosi’nin 22 Mayıs’taki bölümünde oldu: sunucu ile köşe yazarı arasındaki soru cevap dikkatlerden kaçmadı.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 22 Mayıs 2023 | güncellendi 23 Mayıs 2023Isola dei Famosi bölümünde, sunucu Ilary Blasi ve köşe yazarı Enrico Papi arasında özellikle parlak bir soru-cevap vardı. Bu baskı sırasında iki kişi bazı yönlerden iki “prima donna” olduklarını kanıtladılar, kesinlikle gözden kaçmayan bir perdenin kahramanlarıydılar: “Ne içiyordun?”, diye sordu Papi Ilary’ye.

Isola dei Famosi, Enrico Papi ve Ilary arasındaki perde


Her şey tam da Ilary Blasi kazazedelere bir oyunun kurallarını, korsanın lanetini açıklarken oldu. Meydan okumanın amacı elbette kaybetmemek, televizyon için aday gösterilmeye değer. Sunucu, iki meslektaşına hitap ederken sordu: “Korsanın lanetinin ne olduğunu biliyor musunuz?” Enrico Papi ise şu yanıtı verdi: “Ne içeriyor? Öğrenmek için çok merak ediyorum.”

Ilary’den Papi’ye: “Hiçbir şey söylemene gerek yok”


Ilary Blasi daha sonra köşe yazarına kararlı bir tonda cevap verdi: “Adaylar ve kovalar halinde ikisinin sürpriz bir şekilde televizyona gitmesinden oluşuyor. Tabii ki bir şey söylemek zorunda değilsin. De’ciavatta ağzı olan sizler, hiçbir şey söylemek zorunda değilsiniz”. Köşe yazarı lafı uzatmadan sonunda şu yanıtı verdi: “Ne içtin? Ama bu gece ne yaptın? Sen tuhafsın!”.
 
Üst