Isola dei Famosi, Asia Argento kız kardeşi Fiore’yi şaşırtıyor: “Seni desteklemek için buradayım”

JacksonduS

New member
Asia Argento, Honduras sahillerine indi. Oyuncu, kız kardeşi Fiore’yi şaşırttı ve ardından ona sarıldı.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 3 Mayıs 2023

Cayo Cochinos sahillerinde dokunaklı bir suç ortaklığı ama aynı zamanda duygu vardı. 2 Mayıs’taki Isola dei Famosi bölümünde, Asia Argento Honduras’a indi. Oyuncu sürpriz bir şekilde geldi ve ablası Fiore’yi hazırlıksız yakaladı: “Babam ve ben seni her hafta izliyoruz”, açıkladı.

Kalbimiz kırıldı!
❤
#Ada pic.twitter.com/fVwz2fFvny

— Ünlülerin Adası (@IsolaDeiFamosi) 2 Mayıs 2023
Isola dei Famosi, Asia Argento kız kardeşi Fiore’yi bulur: bölüm boyunca sıcak kucaklama

Asia Argento’nun Ada’ya gelişi öncesinde realite şov ekibi aracılığıyla ablasına gönderilen bir mektup vardı. Bununla birlikte, babasının gençliğine ilişkin bazı fotoğrafları, ardından 29 Eylül 1994’te 22 yaşında erken ölen kız kardeşi Anna’nın hatırası da gösterildi. Asya’nın annesi Daria Nicolodi’nin en büyük kızıydı. Asia ve Fiore, Anna’ya her zaman öyle yakın olmuşlardır ki, 2001 yılında Morgan’la olan bağından doğan kızı Anna Lou, kayıp teyzesinin anısına bu ismi taşımaktadır:“Bu fotoğrafta ilk macera gezimizde Haiti’deydik. Çok erken ayrılan küçük kız kardeşimiz Anna da vardı. O bizim koruyucu meleğimiz, sanki ikimizi de koruyor. Sana yardım edebilir.” Asya’dan sevgi dolu sözlerdir.

Fiore Argento’nun duygusu: “Bu hediye bana çok güç veriyor”

Kazaya uğrayan kız kardeşi Asya’nın sözlerini duyunca şunları söyledi: “Bugün roller biraz tersine döndü. Muhtemelen anne olduğu için iki güzel çocuğu var ve bana karşı da annelik yaptı. Onu çok seviyorum. Bu hediye bana büyük güç veriyor. Tüm kalbimle teşekkür ederim.” İki kız kardeşin muazzam sevgisi stüdyoya da yüksek sesle ve net bir şekilde ulaştı, öyle ki sırayla Vladimir Luxuria ve sunucu Ilary Blasi de etkilendi: “Gerçekten çok güzelsin.”