Isola dei Famosi, Alessandra Drusian bir meydan okuma sırasında kendini kötü hissediyor: Alvin müdahale ediyor

JacksonduS

New member
Cristina Scuccia’ya karşı bir meydan okuma sırasında oldu. Jalisse’nin baş şarkıcısı daha sonra Alvin tarafından kurtarıldı.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 5 Haziran 2023 | güncellendi 6 Haziran 2023

Isola dei Famosi’nin 5 Haziran Pazartesi günkü bölümünde kazazedelerden biri için gergin anlar yaşandı. Jalisse’nin şarkıcısı Alessandra Drusian, Cristina Scuccia ile yüzleşirken kendini kötü hissetti.. Özellikle evden izleyiciler arasında çok fazla endişe vardı. Alvin imdadına yetişti.

Var olduğun için teşekkürler, Alvin!
❤
#Ada pic.twitter.com/itC04mXtci

— Ünlülerin Adası (@IsolaDeiFamosi) 5 Haziran 2023
Isola dei Famosi, Alessandra Drusian: “Anksiyete krizi geçirdi”

Alessandra Drusian suda Cristina Scuccia’ya meydan okuyordu ki bir noktada durdu ve “Korkuyorum” diye bağırdı. İlk başta kameralar olanları çerçevelemedi. Kocası Fabio Ricci, karısını kurtarmak için bir şeyler yapmaya çalıştı ama Alvin tarafından engellendi. İkincisi nihayet müdahale etti ve sonunda her şey yolunda gitti: “Dokunmadığı için biraz endişelendi ama iyi. Onu sakinleştiriyoruz. Şimdi ona bir damla su verelim. Başına gelenden çok, onun içine bulaştığı endişesi.”elçinin sözleriydi.

Alvin’in stüdyodan alkışı

Alvin’in kahramanca eylemi elçiye tüm stüdyodan bir alkış kazandı. Ilary, çiftin kızı Angelica’ya danıştı. Hatta Alessandra’nın sudan korktuğu anlatılmıştı. Son olarak, testin galibi Cristina Scuccia da, Alessandra’ya sempati duydu: “Su ile zor bir oyun, testleri geçmek zorundasınız. Deniyorum ama Alessandra’yı anlıyorum çünkü bir noktada böyle hissettim”.