Isola dei Famosi 2023, Helena Prestes ve kazazedelerle yaşanan gerilim

JacksonduS

New member
Helena Prestes’in L’Isola dei Famosi 2023’teki davranışı tartışmaya neden olmaya devam ediyor: Marco ile ayakkabı tartışması ve Pamela ile tartışma.

İle ilgili Ilaria Minucci Yayınlanan 1 Haziran 2023

İLE Ünlülerin Adası 2023tarafından üstlenilen davranışların körüklediği gerilimler Helena Prestes ayakkabılarla patlak veren son tartışmanın da kanıtladığı gibi, mahkemeyi tutmaya ve tekneyi sallamaya devam edin. marco mazzoli ile yemek paylaşımı sırasında çıkan tartışma Pamela Camassa.

Scarpegate: Helena, Fabio ve Marco arasında ne oldu?

Brezilyalı model ortalığı kasıp kavurdu. Ünlülerin Adası 2023 bir çift ayakkabı için. Her şey ne zaman oldu Fabio dei Jalisse fark etti ki ayakkabı Prestes, realite şov deneyimini adanın diğer tarafında geçirmeye karar vermesine rağmen, kazazedenin bir kısmı uyuduğu kabinin altına asıldı. Bu nedenle şarkıcı, modelden kibarca ayakkabılarını hareket ettirmesini istedi. Ancak kadın, ayakkabıları yerde görme fikrine tahammül edemediği için eşyalarını kuru tutmak için orada tutmak istediğini belirterek bunu reddetti.

Batığın davranışı onu derinden kızdırdı marco mazzoli kim ayakkabı çıkarmaya karar verdi. “Oraya gidemezsin, ayakkabılarını Fabio’nun uyuduğu yere koy, ‘Kendi köşemi yarattım, ateşimi istiyorum, sorumlu olmak istiyorum çünkü yeni kabilemin kraliçesiyim ki gerçekten olması gereken’ der gibi. ‘var, ancak istersem geri gelebileceğimi anlaman için ayakkabılarımı başının üzerinde bırakacağım.’ Ve hayır, barış yanlısı olan Fabio sakindi ama ayakkabılarımı alıp yere fırlattım”.

Orada reaksiyon della Prestes’in gelmesi uzun sürmedi. Kazazede, ayakkabılarını kimin yere attığını sorduktan ve bu hareketin Mazzoli tarafından yapıldığını keşfettikten sonra adanın diğer tarafına giderek Brezilyalı modeli ayakkabılarını orada tutması için davet etti. Sorun çözülmüş gibi görünse de, formatın son baskısının liderliğindeki yarışmacılar arasındaki gerilim Ilary Blasi yıldız olmaya devam ediyor.

Isola dei Famosi 2023, Helena Prestes herkese karşı: “O tatsız ve kışkırtıcı”

Just Helena en çok tartışılan rakiplerden biridir. Ünlülerin Adası 2023. Davranışları ve karakteri onu giderek daha fazla yalnız onun macerasında Aslında, realite şovunun başlangıcından beri model, yarıştaki kazazedelerin neredeyse tamamıyla tartışmayı başardı.

Playa Fantasma’ya döndükten ve gruptan ayrılarak adanın başka bir yerinde kendi kulübesi ve ateşiyle yaşamaya başladıktan sonra, Nathaly Caldonazzo (grupta eşit olarak izole edilmiş) e Gian Maria Sainato (Brezilyalı modelin arkadaşı) ona katılmaya karar verdi. Prestes, “Kulübemi buraya yapıyorum, benim için bir ateş istedim, sen de burada benimle kalmak istersen, sorun değil,” dedi. Ancak kısa bir süre sonra kendini kabul ettirmeye başladı ve diğer iki kazazedeye kulübenin ve ateşin sadece ona ait olduğunu anlamalarını sağladı. Bu nedenle Caldonazzo ve Sainato, adımlarının izini sürmeye karar vererek adanın yeni liderini de içeren bir tartışmaya hayat verdi. Pamela Camassa.

geldiğinde yemeği bölGerçekten de Helena, Pamela’nın yiyecekleri doğru şekilde paylaştırmadığından ve ona diğerlerinden daha az pirinç verdiğinden şikayet etti. Yeni lider, gürleyerek hemen tersledi: “Kileri bölme zamanı geldiğinde, bu tavrı attı. kışkırtıcı. Ona ‘ne kadar kilolusun’ diye cevap vermek geliyor içimden!