iletimde dokunaklı an

JacksonduS

New member
GionnyScandal için yeni bir başlangıç nihayet geldi. Sanatçı bu kez babasını evinde karşıladı.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 19 Nisan 2023

Birkaç hafta önce ailesini aramak için Pisticci’de GionnyScandal’dan ayrılmıştık. Pek çok kişinin hatırlayacağı gibi, hikayenin mutlu bir sonu vardı. Sanatçı, bereketli bir şekilde büyümeye mahkum güçlü bir bağı doğuran heyecan verici olduğu kadar güzel bir anda, her iki biyolojik ebeveynle de tanışabildi.

Ancak bir şey değişti: Baba ve oğul tanıştıkları andan itibaren kısa mesaj yoluyla çok şey yaşadılar. Bitmedi. Bu sefer tersine yolculuk yapan Peder Antonio’ydu. Görüntüleri gören herkes, baba ve oğul arasında zamanın hiç geçmediğini fark etmekten kendini alamadı.

GionnyScandal babasını evinde ağırlıyor: “Sanki birbirimizi 100 yıldır tanıyormuşuz gibi”

Antonio, oğlu Gionny’yi ziyaret edebilmek için İtalya’yı geçti. Daha sonra uçağı Milano’ya götürdü. Adam gözle görülür bir şekilde heyecanlı bir sesle muhabire açıkladı: “Bana harika bir hediye verdi: beni aradı […] Oğlumla pek çok ortak yönümüz var: hayvan sevgisi ve müzik”. Müzik türü kesinlikle farklı olsa bile ikisi de gitar çalıyor. İkisinin aynı yatakta yattığı an özellikle hassastı.

Baba ve oğul arasındaki itiraflar

Bir noktada, baba ve oğul arasında samimi itirafların zamanı geldi. Gionny, biyolojik babasına, evlat edinen ailesiyle çok küçükken çekilmiş bazı fotoğraflarını gösterdi. Antonio, 1991’de Gionny’yi evlat edinenlere minnettar olduğunu gösterdi. Son olarak, evlat edinen ebeveynlerin gömülü olduğu mezarlığa gittiler: “Yapabileceğim en az şey bu. Seni seviyorum”, sonunda sonuca vardı.