Ilary Blasi ile yaptığı sürçme Enrico Papi: “Kaptan gibi mi görünüyorum?”

JacksonduS

New member
Ilary Blasi ile gaf yapan Enrico Papi: “Kaptan gibi mi görünüyorum?”

İle ilgili Alice Kupası Yayınlanan 30 Mayıs 2023

Isola dei Famosi’deki son canlı yayın sırasında Enrico Papi, sunucu Ilary Blasi’ye karşı gerçek bir gaf yaptı, ancak görünüşe göre bunu almış görünmüyor.

Enrico Papi: Ilary Blasi ile gaf

Isola dei Famosi’deki bölümün açılışında Ilary Blasi, iltifat görünüşü için köşe yazarı Enrico Papi’ye ve o da onayladı: “Deniz subayı gibi giyinmiş görünüyorsun”, dedi ve cevap verdi: “Evet, biraz Kaptan’a benzediğim doğru… ah, üzgünüm!”. Sunucu kırılmadı ve cevap verdi eğlendirdi: “Pekala Enrico hoşuma gitti… aslında biraz büyülenmiştim aslında, gördün mü? Bir şey vardı!”.

Yaklaşık bir yıl boyunca sunum yapan kişi bir tane aldı. ayrı yol eski kocası, mükemmel Kaptan, Francesco Totti’ninkinden. Söylentilere göre ikili barış içinde ayrılmayacaktı ve bugün ikisinin de yeni ortakları var.

Sunucu, sosyal medya aracılığıyla birçok mesajını adadığı Alman girişimci Bastian Müller’in yanında huzur bulmuşa benziyor. Birçoğu, ikisi arasındaki hikayenin gelecekte nasıl gelişeceğini ve devam edip etmeyeceğini merak ediyor.

Bu arada Totti, yakın zamanda birlikte yaşamaya başladığı Noemi Bocchi’nin yanında da huzur bulmuştur.