“Harika bir kadın. Benimkinden daha iyi fikirleri var”

JacksonduS

New member
Che tempo fa’da Fabio Fazio’nun konuğu Ben Affleck yeni filmi hakkında konuştu. Eşi Jennifer Lopez hakkında: “Harika biri.”

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 27 Mart 2023

Ben Affleck konuk olarak konuştu 26 Mart Pazar günü yayınlanan “Che tempo che fa” bölümünde. Oyuncu, Los Angeles’tan video bağlantısıyla yeni filmini tanıttı. “Air – Büyük atlamanın hikayesi” ve önümüzdeki 6 Nisan’dan itibaren İtalyan sinemalarında gösterime girecek. Affleck, Fazio ile yaptığı röportajda eşi ve hayat arkadaşı Jennifer Lopez’in erdemlerini övme fırsatı buldu: “Yaptığım her şeyde bana yardım ediyor”, ilan etti.

Ben Affleck, eşi JLo’yu övdü: “Her zaman benimkinden daha iyi fikirleri vardır”

Uzun “sohbet” sırasında şef Fabio Fazio, oyuncuya bunun doğru olup olmadığını sordu. Jennifer Lopez, son filminin yazılmasına yardım etti. Ben Affleck, Jennifer Lopez’in “fantastik ve zeki” bir kadın olduğunu açıklayarak bile olumlu yanıt verdi ve ardından şunları ekledi: “Eşimin her zaman benimkinden daha iyi fikirleri vardır. Eşim ve ben birçok kez İtalya’ya gittik, enfes, muhteşem bir ülke, dünyanın en iyi yemeklerine sahip, iklimi muhteşem”.

Affleck, Michael Jordan’a: “Onun her şeyin üstünde olduğunu her zaman kabul etmişimdir”

Oyuncu daha sonra müdahalede açıkladı film sadece Air Jordan’ın nasıl doğduğunun hikayesiyle ilgili değil, ama aynı zamanda arkasında çok daha fazlası var. Ünlü basketbol şampiyonu Michael Jordan’ın isminin filmin tanıtımında kullanılmayacağını da net bir şekilde belirtti.

Fazio’nun sorusuna Jordan filmi görmüş olsaydı, Affleck sonunda şöyle cevap verdi: “Filmi izledin mi? Biraz dikkatli olmalıyım. Bu filmi tanıtmak için Michael’dan alıntı yapmak istemiyorum. Bu film Michael Jordan’ın hikayesi değil, onun hayatı hakkında değil, onun etrafında olan, onunla etkileşime giren diğerlerinin hikayesi. Filmin reklamını yapmak için kullanmak, hayır.”