Giulia Stabile ve Sangiovanni ile her şeyin bittiğini gösteren şüpheli video

JacksonduS

New member
Sangiovanni ve Giulia Stabile arasındaki aşk hikayesi hala dedikodu merceğinin altında: şüpheli video ve sosyal ağlarda yokluk

İle ilgili Giampiero Casoni Yayınlanan 29 Nisan 2023

Bir dedikodu söylentisi bir süredir etrafta ve o da inkar edilmiş ama devam eden: yukarıdakidir Julia Ahır ve Sangiovanni ile her şeyin bittiğini öne süren şüpheli videoda. Çiftin hayranları bir süredir şüphe içindeydi ve deniz kenarında çekilen bir klip “en kötüsünü” akla getiriyor gibi görünüyor. Ama ne olur? Bir süredir ikilinin ayrıldığı iddia ediliyor. Amici’nin eski öğrencileri.

Giulia Stabile, Sangiovanni ve şüpheli video

İkisi sosyal medyada yok ve birlikte fotoğraflanmıyorlar. Ancak bir süre önce, her şeyi bir yorumla yalanlayan Giulia’ydı. Tiktok’ta biraz huysuz. O noktada dansçı, mahremiyetlerine saygı gösterilmesini de istemişti. Ancak çift birlikte gösterilmez ve bir kriz söylentileri yayılır. bir video ile güçlendirilmiş Ahır tarafından dün paylaşıldı.

Ünlü dansçı ve klip denizde

Yetenek yarışmasından tanınmış bir dansçıyla birlikte. Maria De Filippi Giulia, Instagram profilinde arkadaşlarıyla ve “Amici” gecesinin corps de bale arkadaşlarıyla sahilde geçirdiği günün çeşitli anlarını paylaştı. Ben kimim? Eski doku Talisa ve dansçı Sebastian Melo Taveira. İkincisi, 2016 yılında programa katıldı ve ardından profesyonel bir dansçı oldu. İkili arasındaki klip viral oldu: Videoda ahır görülüyor kollar omuzlarda Sebastian tarafından.

İşte rahatsız edici video.

bu ikisi BENİM HAYATIM
🫠
💕
#arkadaş22#giuliastable pic.twitter.com/g6kqd2LFpF

— Ꮇ
🦔
/ GERİ DÖNDÜM (@karevismysun) 29 Nisan 2023