GF Vip, Tavassi Micol’e bir aşk mektubu yazıyor: “Kalbim patlıyor”

JacksonduS

New member
GF Vip, Tavassi Micol’a bir aşk mektubu yazar ve arkadaşlarının suç ortaklığıyla ona güzel bir sürpriz yapar.

İle ilgili Fabrizia Volponi Yayınlanan 15 Şubat 2023

Edward Tavassi Micol Incorvaia’yı bir aşk mektubuyla şaşırttı.

GF Vip yarışmacısı, Sevgililer Günü atmosferi sayesinde tüm maceracı arkadaşlarını oturma odasında topladı ve bariz bir okumanın keyfini çıkardı.

GF Vip: Tavassi, Micol’e bir aşk mektubu yazıyor

GF Vip’te heyecanlı anlar Micol Incorvaia. Vippona, Edoardo Tavassi’den harika bir sürpriz aldı. Oğlan ona bir tane yazdı mektup aşk ve bir basın bülteni okuma bahanesiyle tüm maceracı arkadaşlarını oturma odasında topladı.

Görünüşe göre Edoardo, realite şovu başlamadan önce Micol ile temasa geçmiş, ancak Micol onu küçümsemişti.

Tavassi’nin Micol’a mektubu

Tavassi, Micol’ün kendisini her zaman farklı kılan ironiyle değişen duygularıyla aşk hikayesinin izini sürdü. Okudu:

“Sen bensin beğendim seni gördüğüm ilk andan itibaren Bu aynı zamanda Insta profilinizin filtreleri sayesindedir. Senden doğrudan bana sorun olup olmadığını söylemeni istedim, bana evet yazdın ve sonra bana bir daha cevap vermedin. İlk başta üzüldüm ama sonra ‘kaçma mı? Evde çok fazla ribecco ‘. Ve gerçekten de öyle gitti. Karşında tatlı Micol’u gördüm ve sen şen şakrakken senden bir gülümseme kaptım. O andan itibaren birlikte saatler geçiren iki arkadaş gibi. Ve şakama her güldüğünde kalp patladı“.

GF Vip: rakipler Tavassi’ye yardım ediyor

Mektubun sonunda GF Vip’in tüm yarışmacıları ayağa kalktı ve bir çeşit takım oluşturdu. tünel. Micol, Tavassi’ye ulaşana kadar içinden geçti. Öpücük, Incorvassi’nin yaşadığı en romantik anlardan birine son verdi.

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Mondo del Reality (@mondodelreality) tarafından paylaşılan bir gönderi