GF Vip, Signorini rakiplerine karşı: Berti kazıyor

JacksonduS

New member
GF Vip, Alfonso Signorini rakiplere karşı: Orietta Berti iğneleyici bir kazı yapıyor.

İle ilgili Fabrizia Volponi Yayınlanan 21 Şubat 2023

GF Vip’in son bölümü alışılmadık bir şekilde açıldı.

Alfonso Signorini son haftalarda sahip oldukları tavırlar nedeniyle yarışmacılara ateş püskürdü. Orietta Berti, Vipponi’ye bir kazı atarak onun azarlamasına katıldı.

GF Vip: Signorini rakiplerine karşı

Alfonso Signorini, yaşanan tartışmaların ardından GF Vip Cumartesi Karnaval gecesinde, elinden başka bir şey gelmiyordu. azarlamak rakipler Kondüktör ve ekibi, Vipponi’yi disiplin cezasıyla cezalandırmaya karar verdiler: harcama bütçesi iki haftalığına yarıya indirilecek.

Signorini’den GF Vip’in rakiplerine azarlaması

Signorini, canlı yayın açılır açılmaz gürledi:

“Bir süredir solunan iklim saçma. Halkı eğlendirmek için oradasınız, sizce evdeki insanlar bazı sahneleri izlemekten keyif alıyor mu? sana itiraf ediyorum ki bazen kanal değişikliği. Henüz söylememeliyim, sen bir Kötü örnek!”.
Yarışmacılar oldukça utanmış görünüyordu ve Oriana Marzoli dışında neredeyse hiç kimse cevap veremedi.

Orietta Berti ve Sonia Bruganelli’nin kazıları

Orietta Berti ve Sonia Bruganelli de Signorini’nin azarlamasına katıldı. Şarkıcı gürledi:

“Ben kimseyi kurtarmıyorum. Hiç kimse! ayrıcalıklısın sen saçma sapan konuşmak için para almak“.
Bayan Bonolis ekledi:

“Bir buçuk ay uzakta olduğunu ve bir buçuk ay sonra olduğunu düşünmelisiniz. artık kimse seni hatırlamayacak neden savaşmaktan başka bir şey yapmıyorsun!”.