Gf Vip, Matteo Diamante ve Luca Onestini arasında hararetli çatışma. Sonia Bruganelli araya girdi

JacksonduS

New member
Gf Vip’in 16 Şubat’ta yayınlanan bölümünde Onestini ve Diamante arasında yaşanan çatışmaya tanık olduk. Bruganelli’nin sözleri serttir.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 17 Şubat 2023

16 Şubat Perşembe günü yayınlanan Gf Vip canlı yayınında Men and Women’ın eski tronistası Luca Onestini ile Nikita Pelizon’un eski sevgilisi Matteo Diamante arasında hararetli bir tartışmaya tanık olduk.

İkisi kesinlikle söylemedi, öyle ki bir noktada “biliş*ne!” Sonia Bruganelli, Diamante’yi eleştirdi: “Senin rolünün bu olduğunu sanmıyorum.”

Gf Vip, Onestini ve Diamante arasında çatışma

Diamante, Antonino tarafından daha önce ifade edilen görüşe katıldı ve şunları söyledi: “Bu günlerde Onestini’yi benim gibi, daha doğrusu bir bilgin olarak gören Antonino sayesinde öğrendim!”

Sonra ekledi: “Takipçileri kişisel gelişimden daha çok düşünüyorsun, sümüksü bir insansın!”, Sonra Ivana Mrazova’ya dönerek: “Ama böyle biriyle olmayı nasıl başardın? Sahte bir insan!”.

Sonia Bruganelli’nin yanıtı: “Böyle girmek misafir sayılmaz”

Sonia Bruganelli, Diamante’ye şu yanıtı verdi: “Öyle girmek, misafir gibi davranmak değildir. Luca’yı önceden savunmadığımı çok iyi biliyorsun, ama şu anda görebileceğin, duyabileceğin şeylerden bahsediyorsun, senin rolünün bu olduğunu düşünmüyorum ve bence Luca’ya yardım etmek için geldin. Nikita ve 4-5 aydır orada olan insanlara saldırmamak. Oraya gerçekten duygularıyla giren tek kişi Ivana, gördüğüm diğer ikisi ise realite şovunda yer kapmak için itişip kakışıyorlar.”