Gf Vip, Edoardo Donnamaria diskalifiye edildi. Tavassi uyardı

JacksonduS

New member
Donnamaria’nın Antonella’ya yaptığı bir jest diskalifiye edilmesine mal oldu. Tavassi için de hüküm.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 9 Mart 2023

Big Brother Vip için ışıltılı yeni bir başlangıç. 9 Mart Perşembe günü canlı yayın sırasında Alfonso Signorini bazı önlemleri açıkladı. İlk alıcı Edoardo Tavassi idi.

Gwendolyn’in video yapımcısı ve erkek kardeşi, evdeki diğer ev arkadaşlarıyla bilardo oynarken gösterdiği tepki nedeniyle cezalandırıldı. Orada bitmedi. En ağır faturayı Edoardo Donnamaria ödedi: En ağır ceza Forum’un tanınmış yüzü için tetiklendi: diskalifiye.

Tavassi ve Donnamaria için Gf Vip hükmü: Alfonso Signorini’nin duyurusu

Big Brother’ın ev sahibi böylece diskalifiye edildiğini duyurdu realite şovunun artık eski yarışmacısı:

“Bir kez daha Antonella’ya karşı çıtayı yükselttin ve kendini kötü bir anın kahramanı yaptın. Pazartesi günü senin için belirlediğim sınırı aştın. Sonuncusuna kadar birkaç kez arandınız. Ama orada o sahneyi gördüğümde – ki bu kötü bir sahne – ‘ama o şeyleri orada yapmaya geri döndü mü? Sıra değişti ve bunun için oyundan resmi olarak diskalifiye edildin”.

Programın aldığı kararın ardından Antonella Fiordelisi gözyaşlarına boğuldu: “Benim hatam,” dedi güçlükle. Gizemli odada ikisi kucaklaştı.

Edoardo Donnamaria neden diskalifiye edildi?

Antonella ve Edoardo mutfaktaydı. İkili arasındaki tartışma bir sandviç yüzünden çıktı: “Ah, p*llemi kırdın Antonè, sana nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum. Sen benim p*llemi kırdın. Bütün ev için sandviç yaptım ve sen beni kızdırmak zorunda mısın?! Kahretsin, kutsal kaltak!” Donnamaria ilan etti. Geçen bölümde duyurulduğu gibi sonuçları çok ağırdı.