GF Vip 7’nin en sevdiği rakibi

JacksonduS

New member
Sonia Bruganelli, GF Vip 7’nin en sevdiği rakibinin kim olduğunu açıkladı. Köşe yazarının beklenmedik itirafı.

İle ilgili Alice Kupası Yayınlanan 7 Nisan 2023

Nikita Pelizon’un zafer kazandığı GF Vip 7’nin beklenen finalinin ardından Sonia Bruganelli, programın bu sayısında favori rakibinin kim olacağını itiraf etti.

Sonia Bruganelli: favori vippone

GF Vip 7, Nikita Pelizon’u kazanan olarak gördü ve programın bitiminden birkaç gün sonra, TV programında ikinci kez yorumcu olan Sonia Bruganelli, ne yaptığını açıkladı. favori yarışmacı. “Favori rakibim? Antonino Spinalbese. Çünkü Belen’in eski sevgilisi olarak girmiş ve ona bir daha isim vermeyi başaramamış ve onun özgüveniyle evin liderlerinden biri olmayı başarmıştır. Ona başka zamanların adamı dedim“.

Paolo Bonolis’in eşi de TV formatında kimleri beğenmeyeceğini ve bunların arasında şüphesiz kimlerin olacağını da itiraf etti. Edward Tavassi (ki buna herkesin önünde sövdü), nişanlısı mikol Ve Giaele DeDonà. “En az hangilerini sevdim? Örneğin Giaele De Donà ve Micol Incorvaia ile tatlı değildim. Tıpkı Edoardo Tavassi’ye manipülatör olduğunu söylediğim gibi ama oyuncuya kızgındım, kişiye değil. Kazanmak için stratejiler uygulamaları normaldir. Ne düşündüğümü söylemekte özgür olmam normal çünkü bunu yapmam için para alıyorum.“, beyan etti.

Son günlerde sunucu, GF Vip’te üçüncü kez yer almayacağını doğruladı ve birçok kişi onun yerini kimin alacağını merak ediyor.