Fedez’in Muschio Selvaggio’nun son bölümü için seçtiği yardımcı sunucu Mr. Marra kimdir?

JacksonduS

New member
Muschio Selvaggio podcast’inin son bölümünde rapçi Fedez’e katılan yardımcı sunucu Mr. Marra kimdir?

İle ilgili Ilaria Minucci Yayınlanan 17 Mayıs 2023

Bay Marra yanında göründü Fedez rapçinin son podcast bölümünde yardımcı sunucu olarak Yabani Yosun: kim?

Fedez’in Muschio Selvaggio’nun son bölümü için seçtiği yardımcı sunucu Mr. Marra kimdir?

Fedez, “Size bu bölümün yardımcı sunucusu olan Marra Bey’i takdim ediyorum” diyen Fedez, son bölümün açılışını yaparak başladı. Yabani Yosun. “Birçoğunuz onu şu özelliğinden dolayı tanıyacaksınız: Cerberus podcast’ler, burada çünkü bu süre zarfında iletişim halindeydik, podcast’i kendim sunuyorum. Fikir alışverişinde bulunduk ve çeşitli şeyler yaptık ve bu bölümü denemeye karar verdik. Belki başkaları da olur, sonra bakarız. Bununla birlikte, iyi bir podcast yayıncısı olmanın yanı sıra atletik bir antrenör olarak da biraz eğitimi var. Bu yüzden, bu taksiti birlikte hazırlamaya karar verdik.”

Alex Schwazer ve Donati’nin bu bölümü beni çok etkiledi, tam notla geçti. #mrmarra Ve @Fedez , Seni daha çok seviyorum Luis’siz Faith , sen daha odaklısın !
💖
#yabani yosun pic.twitter.com/mZJvPQQ7xi

— Marianna0174 (@Marianna745) 15 Mayıs 2023
Şu anda rapçi, Bay Marra’nın podcast’in kalıcı bir yardımcı sunucusu olup olmayacağını veya yalnızca ara sıra bulunacağını belirtmedi. kesin olan şu ki luis salbirkaç hafta öncesine kadar resmi yardımcı sunucuydu. Yabani YosunKocası bile artık radardan tamamen kaybolmuş görünüyor. Clare Ferragni YouTuber ile arasının bozulduğunu inatla reddetti.

Özel hayat ve kariyer

Bay Marra sahne adıdır. david marra18 Ekim 1991’de Roma’da doğdu. Podcast yayıncısı aynı zamanda Bay Canova takma adlarıyla da tanınıyor ve içerik oluşturucu olmasının yanı sıra aynı zamanda söz yazarı. Aslında iki single çıkardı: Ağrı var2020’de ve Mavi Sevgiliye2022’de Spotify’da yaklaşık 100.000 akış alan.

YouTube’da 2017’de paylaşım yapmaya başladı: esas olarak filmlerin, oyuncuların, yönetmenlerin videoları ve incelemeleriyle ilgilendi. 2018 yılında kanalı Twitch’te oluşturdu Cerberus Podcast’i, her gün yayın. Ürün birçok kişi tarafından “İtalya’daki en iyi podcast” olarak kabul ediliyor. Bay Marra’nın 140.000 takipçisi olan bir Instagram profili var.

Özel hayatına gelince, influencer ve modelle nişanlıdır. Alex MucciUffizi’de Botticelli’nin Venüs’ünün önünde neredeyse çıplak poz vermesiyle biliniyor. Havva Nane. Çift, 2021’de Kız çocuğu Asya.