Fedez’den Striscia la Notizia’ya, Luis Sal ile tartışmasına ilişkin itiraf

JacksonduS

New member
Fedez, Striscia la Notizia’nın Altın Tapirini aldığında Luis Sal ile anlaşmazlığa açıklık getirdi.

İle ilgili Ilaria Minucci Yayınlanan 18 Nisan 2023

Fedez elçisinden Altın Tapir’i aldı. Haberleri Kaldır Valerio Staffelli: bu durumda, arkadaşıyla iddia edilen tartışmaya açıklık getirdi luis sal.

Fedez’den Striscia la Notizia’ya, Luis Sal ile tartışmasına ilişkin itiraf

bölüm sırasında Haberleri Kaldır 17 Nisan Pazartesi akşamı yayınlanan çeşitli servisler arasında yayınlanan bir de vardı. Valerio Staffelli Altın Tapir’i, podcast’i sırasında şehir hakkında kötüleyici açıklamalar yaptıktan sonra Dubai’ye yaptığı son gezi için Fedez’e takdim etti. Yabani Yosun.

Podcast’ten bahsetmişken, yarattığı hiciv haberlerinin mikrofonlarına Anthony Riccirapçi nedenini açıkladı luis sal aniden ortadan kayboldu ve arkadaşıyla iddiaya göre tartıştığını açıkladı.

“Wild Moss’tan arkadaşıma ne oldu? Kavga ettiğimiz doğruysa? Di’nin kocası, “Şu anda hiç kavga etmedik” dedi. Clare Ferragni. “Sağlık sorunlarım nedeniyle podcast durduruldu ve ardından başka taahhütler için Fransa’da olduğu için kendi başıma devam etmeyi tercih ettim. benim için o tedavi edici. Diğer insanlarla konuşmama yardım ediyor” diye ekledi.

Dubai davası patlak verdi: rapçi Altın Tapir’i aldı

Ancak, alınan Altın Tapir ile ilgili olarak Staffelli, Fedez’e sadece birkaç ay önce, tam olarak Yabani Yosun, bir daha Dubai’ye ayak basmayacağını belirtmişti. “Asla geri dönmeyeceğim. Şapkanın altında cesetlerin olduğu bir Disneyland” dedi.

Bununla birlikte, Ferragnez ailesinin tamamı, tam olarak Paskalya 2023 tatilleri için Dubai’ye uçtu ve hayranlardan bir tartışma dalgası çıkardı.

Bu nedenle tutarsızlık suçlamasına yanıt veren rapçi, “Bir daha asla gitmeyeceğimi söylediğimi hatırlıyorum. Ama size, eşinizin bir yere gitmek istediği bir evliliğin tüm karmaşıklığını hatırlatmak isterim. Sonra oğlumun en yakın arkadaşları oraya giderdi ve orada ne yazık ki yıllardır görmediğimiz iki kişi yaşardı. Hayat bir uzlaşmadır. O zaman tutarlılık kesinlikle genel olarak erdemlerimden biri değil”.