Fedez, pankreas ameliyatı sonrası yara izini: “Bana yeniden açtılar”

JacksonduS

New member
Pankreas ameliyatı sonrası yara izi bırakan Fedez: Rapçi yeni bir operasyon geçirdi.

İle ilgili Fabrizia Volponi Yayınlanan 2 Mayıs 2023

Pankreas ameliyatından bir yıl sonra, Fedez hayranlarla yara izi hakkında konuştu. Rapçi, dikişler açıldığı için yarayı yeniden açtıklarını söyledi.

Fedez: Pankreas ameliyatının izi

Mart 2022’de Fedez, ABD’de hassas bir operasyon geçirdi. pankreas. Rapçi, onu hayatının tüm önceliklerini gözden geçirmeye zorlayan kötü bir endokrin tümörü vardı. Bugün iyi ve bu yara izi göbeğinin ortasında taşıdığı şey, yeniden doğuşunun simgesi haline geldi. Ancak Instagram Hikayeleri aracılığıyla, bazı dikişler açıldığı için yara izini yeniden açmak zorunda kaldığını itiraf etti.

Fedez: Doktorlar yarayı yeniden açtı

Fedez dedi ki:

“Herkese merhaba, çok mutluyum, bugün puan kırıyorum. Ameliyat sırasında midemdeki yara izinin bir kısmını yeniden açtırmak zorunda kaldım. puan açık ve karnımda delikler vardı. Yaramı aldırdım, bugün dikişleri alıyorum, estetik bir şey, başka bir şey yok” dedi.
Fedez: Yeni müdahale endişe verici değil

Ameliyatın başarısından çok memnun olduğunu söyleyen Fedez, bunun tümörle ilgisi olmadığının altını çizdi. Elbette onunla yakından ilgili, ama tamamen bir amacı vardı. estetik.