Faenza’da yerinden edilen Gene Gnocchi, Emilia-Romagna’daki sellerin hikayesi

JacksonduS

New member
Komedyen Gene Gnocchi de Emilia-Romagna’daki selleri ilk elden yaşadı ve Faenza’da yerinden oldu.

İle ilgili Ilaria Minucci Yayınlanan 21 Mayıs 2023

Komedyen gen gnocchi taşındı İnterkom Rai2 Emilia-Romagna’daki sel felaketini anlatırken: bağlantı sırasında Faenza’da yerinden edildiğini ve Bölgeyi vuran kötü hava dramını ailesiyle birlikte ilk elden deneyimlediğini açıkladı.

Gözyaşları Citofonare Rai2’de yaşıyor

Bağlantılı olarak İnterkom Rai2, gen gnocchi Emilia-Romagna’yı vuran dramatik sel hakkında haber yapmaya niyetliyken ulusal televizyonda canlı yayında duygulandı. Aslında komedyen, Bölge’yi alt üst eden olağanüstü durumu ilk elden yaşıyor.

Ev sahipliğini yaptığı programla bağlantı kurarken, “Oraya gelip eğlenmeye alışkınım ama bu sefer içimden gelmiyor” dedi. paola perego Ve Simon Ventura.

“Ne oldu inanılmaz”, dedi gözlerinde yaşlarla. “Bende biraz var Faenza’dan her şeyini kaybetmiş arkadaşlar, evlerini, işlerini ve sahip oldukları en değerli şeyleri kaybettiler. konuşamıyorum bile Bu topraklar istemeye değil kolları sıvamaya alışık dediğimiz zaman doğrudur ama hiç şimdiki gibi değil. bu toprak tek başına yapamaz. Herkese ihtiyaç var, duygu içinde söyleyebileceğim şey, konuşmakta zorlandığım, tüm olası kanallardan bize yardım et“, ekledi.

Faenza’da yerinden edilen Gene Gnocchi, Emilia-Romagna’daki sellerin hikayesi

Gnocchi’nin kendisi buna zorlandı. evini terk et Kötü hava koşullarının neden olduğu acil durumdan kaçmak için ailesiyle birlikte sığınacak bir yer buldu. kayınpeder.

yerlerinden edildik, Kızları kurtarıp götüren soğukkanlılığı gösteren karıma teşekkür etmeliyim. Roma’daydım, burada yakın mahalleyi sel bastığına dair sinyal geldi, kızları aldı ve onları güvenli bir yere getirdi. büyükanne ve büyükbaba. Neyse ki su durdu ve diğerlerine göre gülünç bir şekilde zarar gördük. A çılgın korkuBöyle bir şeyle karşı karşıya kalırsanız, çocuklarınızı kurtarmak zorunda kalırsınız” diye açıkladı.