Eurovision 2023, Marco Mengoni Versace’de “geçit töreni”: “McCartney? Bir simge”

JacksonduS

New member
Turkuaz Halı üzerinde büyüleyen Marco Mengoni, “Bu bir Versace bebeği” diye söze başladı. “Two Lives” şarkıcısı özellikle heyecanlı görünüyordu.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 8 Mayıs 2023

Marco Mengoni için büyülü bir tada sahip bir hafta olacağa benziyor. Sanremo 2023’ün son edisyonunda “İki hayat” ile zafer kazanan şarkıcı birkaç gün içinde Eurovision Şarkı Yarışması’nın sahneleneceği Liverpool’a geldi.

Göze çarpan ilk detay, sanatçının seçtiği kıyafettir.ve Mengoni’nin kendisi, bu çok özel gün için onu ışıltılı bir şekilde giydiren stilistin kim olduğunu bize bildirdi: “Bu bir Versace bebeği!”.

Eurovision 2023, Mengoni’nin Versace imzalı tamamen siyah görünümü

Sanatçı şunlardan oluşan bir takım elbise giymişti: düz renk yelek ve pantolon. Bileklerdeki bileklik ve saat gibi birkaç basit detay görünümü tamamladı. Mengoni, muhataplarıyla yaptığı konuşmada “L’essenziale” ile yarıştığı 2013 yılına geri dönerek, “2013’te olanlarla ilgili her şeyi unuttum ve şu anda çok gerginim” dedi.

“Sahneye çıkıp şarkı söylemeyi tercih ederim”

Mengoni daha sonra devam etti. sohbet ederken röportaj yapmak yerine şarkı söylemenin onun için daha kolay olduğunu anlatırkenardından bu yılki Eurovision sloganını takdirle karşıladı: “Sahnede olmayı ve şarkı söylemeyi tercih ediyorum, bunun yerine konuşmak ve röportajları cevaplamak karmaşık. İkinci kez burada olmak gerçekten bir onur ve bu yıl harika bir gösteri olacak. Etkinliğin sloganı olan ‘United by music’ çok hoşuma gitti”.

En azından açıkladı Sanremo cover gecesinde şarkı söylemesi onun için ne kadar önemliydi.o kadar ki Paul McCartney’i övdü: “Benim için o bir ikon, bir müzik tanrısı”.