Eski kız arkadaşı Liam Payne konuştu: “Ölümden bahsetti”

JacksonduS

New member
Birkaç gün önce Maya Henry, TikTok'ta Liam Payne'in kendisine rahatsız edici mesajlar gönderdiğini açıklamıştı.

İle ilgili 
Lucrezia Ciotti 
Yayınlandığı tarih 17 Ekim 2024, 15:08

Şarkıcının ölüm haberi Liam Payne tüm dünyayı şok etti ve hala birçok soruyu cevapsız bırakıyor: sosyal medyadaki videolar, yıkılan oda ve otelin üçüncü katından ölümcül düşüş. Ancak şarkıcıyla onun arasındaki ilişki de şüphe uyandırıyor eski kız arkadaşMaya Henry.

Liam Payne ve Maya Henry arasındaki ilişki

Liam Payne ile eski kız arkadaşı Maya Henry arasındaki ilişki bir süredir kötüydü, kadının romanının yayınlanmasıyla her şey doruğa çıktı: Gelecek vadeden genç bir model ile hüsrana uğramış bir pop şarkıcısı arasındaki şiddetli ilişkinin hikayesi kariyeri kesintiye uğradı. Üstelik sadece iki gün önce Maya'nın hukuk ekibine bir belge göndermesi talimatını verdiği bildirildi. uyarı mektubu kendisi ve sevdikleriyle mesaj ve telefon görüşmeleriyle iletişim kurmaya devam eden eski erkek arkadaşına sinir bozucu.

Maya Henry'nin TikTok hakkındaki açıklamaları

Maya Henry, Liam'ın kendisine iyi olmadığını ve belki de muhtemel ölü.

“Ayrıldığımızdan beri bana mesaj atmaya devam etti ve bunu her zaman yapıyor. Bana 'Ah, iyi değilim' gibi mesajlar atıyor. Her zaman ölüm kartını oynuyordu ve 'Ben öleceğim' gibi rahatsız edici şeyler söylüyordu. İyi değilim'' dedi.
Kız da kendisine yardım ettiğini beyan etti:

“Ne yapmış olursan ol sana yardım etmeye çalışacağım, eğer rehabilitasyona geri dönmek istersen sana yardım edeceğim”dedi genç kadın çocuğa.
Liam Payne ve Maya Henry arasındaki ilişki

Arasında 2019 ve 2022 Liam Payne, model Maya Henry ile çıktı, ikisinin evlenmesi gerekiyordu ama bir şeyler ters gitti.