“Eşcinsel bir şarkıcının ortaya çıkması daha zor”

JacksonduS

New member
BigMama biseksüel: Avellino rapçi soyunuyor.

İle ilgili Fabrizia Volponi Yayınlanan 13 Nisan 2023

Büyük anneGeçen Sanremo Festivali’nde Elodie sayesinde adını duyuran Avellino’lu rapçi Biseksüel. Sanatçı, bir kadınla nişanlı olduğunu vurgulayarak ortaya çıktı.

BigMama biseksüel

LGBT+ topluluğunun bir parçası olmaktan gurur duyan BigMama, öyle olduğunu itiraf etti biseksüel. Bugüne kadar, bir kadınla nişanlandığını hiç gizlememişti, ama onun cinsel yöneliminden de hiçbir zaman açıkça bahsetmemişti. rapçi dedi ki:

“Maalesef eşcinsel erkekler için daha fazla karmaşık. İtalya henüz hazır değil, hala erkeklikle bağlantılı çok fazla klişe var: Halkın bir kısmı için, ortaya çıkan bir şarkıcı veya aktör genellikle güvenilirliğini kaybeder”.
BigMama’nın açıklamaları

Tarafından röportaj yapılan Avellino rapçisi Yuvarlanan kayabeyan etti:

“Erkekler beni korku, çünkü başıma gelen onca kötü şeyi ben onlardan çektim, metroda da bana dokunuldu el yordamıyla dokunuldu, kadınlar en iyi ihtimalle sosyal medyada sana hakaret ediyor. Erkekler olmasaydı çıplak bile dışarı çıkabilirdim. Ya ben bir lezbiyensem? Hayır, biseksüel. Ve burada cinselliğin bir seçim olmadığını anlıyoruz çünkü evet, söylediklerimden sonra garip gelecek ama ben de erkeklerden hoşlanırım“.
BigMama bir kadınla nişanlandı

tarafından röportaj Corriere della SeraBigMama ekledi:

“Küçükken cinselliğimle ilgili sorularım vardı ve Avellino eyaletindeki küçük bir kasabada yaşıyordum. Ama üniversite için Milano’ya taşınır taşınmaz hayatımı yaşamaya başladım. paranoya olmadan“.