Elenoire Ferruzzi, GF Vip’e geri dönmeyi planlıyor: itiraf

JacksonduS

New member
Elenoire Ferruzzi, GF Vip’e dönmeye hazır olduğunu itiraf etti ve Daniele Dal Moro’ya kazı attı.

İle ilgili Alice Kupası Yayınlanan 16 Şubat 2023

GF Vip’teki deneyiminin sona ermesi acı tartışmalara eşlik etse de Elenoire Ferruzzi, programa geri dönmeye hazır olacağını itiraf etti.

Elenoire Ferruzzi, GF Vip’e mi dönüyor?

GF Vip ile vedalaşmasından birkaç ay sonra Elenoire Ferruzzi, Alfonso Signorini’nin sunduğu realite şovuna seve seve döneceğini ve bu durumda daha iyi davranacağını itiraf etti. farklı:

“GF Vip evine dönmeye hazır olur muydum? Evet. Şimdi dışarıdan her şeyi farklı bir perspektiften gördüm. Çok farklı davranırdım.

İçeri girer girmez evi belli bir şekilde bir rakip ve birincil şefkatinden yoksun bir insan olarak deneyimliyorsunuz, benim durumumda her gün duyduğum annem gibi” diyen eski yarışmacı, şunları da ifade etti: özellikle annesini görememek veya duyamamak ona ağır geliyordu.

GF Vip Elenoire’ın evinde, Daniele Dal Moro’ya özel bir ilgi duyduğunu ifade etmişti, ancak Moro, ondan basit bir ilişkiden başka bir şey istemediğini hemen açıklığa kavuşturmuştu. dostluk.

Rakibin nasıl ilerlediğini görmek Oriana Ve birlikte MartinaElenoire elinde olmadan ona ateşli bir kazı attı: “İki kızdan biriyle gerçekten ilgileniyorsa? Temelde kimseyi umursamıyor. Ne Martina, ne Oriana, ne de başka biri. Kendini sevmiyor ve başkalarını da sevemiyor. Kadınlara karşı güçlü, keskin tepkileri var” dedi. gürledi