“Donnamaria tarafından baştan çıkarılıp terk edilmiş mi? Aramızda olan bu”

JacksonduS

New member
Eski gieffino Alberto De Pisis, Edoardo Donnamaria ile olan bağı netleştirdi: “Onun cinsel bir sonu yoktu”.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 6 Nisan 2023

İki eski gieffini, Alberto De Pisis ve Edoardo Donnamaria, Big Brother Vip’in evinde kaldıkları süre boyunca hemen çok yakınlaştılar. Reality şovun sona ermesinden birkaç gün sonra, açıklama yapan De Pisis’in kendisiydi. eski oda arkadaşıyla nasıl bir bağı olduğu hakkında: “Dün de tanıştık. Birbirimizin gözlerine bakmak güzel” dedi.

Gf Vip, De Pisis, Edoardo Donnamaria ile olan bağı hakkında konuşuyor

Big Brother Vip 7’nin üçüncüsü, Casa Chi’de konuk olduğu sırada Edoardo Donnamaria ile olan ilişkisine dair bazı soruları yanıtladı. Gerçek hakkında ikincisi tarafından “baştan çıkarılmış ve terk edilmiş” hissetseydi beyan etti:

“Duygular veya duygusal katılım söz konusu olduğunda, isim stratejisini kaldırmayı seviyorum çünkü temelde bunlar genel olarak değil. Bununla birlikte, aslında yolculuğun başında bu keşif vardı. Hatta bütün gece bahçede saatlerce konuşmak ve açılmak” dedi.

“Bağımızın hiçbir zaman cinsel bir sonu olmadı”

Daha sonra eski giffino’ya soruldu Forum’un tanınmış yüzüyle sevecen anlar yaşasaydı: “Benim için önemli olan, aramızdaki bağın hiçbir zaman cinsel bir sonu ve estetik bir çekiciliği olmaması. Her şey çok zihinseldi ve her gün olmuyor. Ben de bir okşamaya değer verdim”.

Son değil De Pisis, Nikita Pelizon’un zaferine bir yansıma adadı. Bununla ilgili olarak, bunu daha önceki aylarda zaten öngördüğünü Aralık ayında açıklamıştır: “Her zaman Nikita’nın kazandığını düşünmüşümdür. Çünkü böylesine karmaşık bir baskıda, onun hakkında olumlu olmak birçok izleyicinin zihnini açtı ”.