“Devam etseydim ölecektim”

JacksonduS

New member
Cara Delevingne rehabilitasyondaydı: Geçen eylüldeki fotoğraflardan sonra hastaneye yatış başladı.

İle ilgili Fabrizia Volponi Yayınlanan 10 Mart 2023

Sevgili Delevingne geçen Eylül ayında yaşadığı korkunç zamandan ilk kez bahsetti. Sonunda rehabilitasyona girdi ve bu seçimi yapmasaydı ölecekti.

Cara Delevingne rehabilitasyona girdi

tarafından röportaj rağbet, Cara Delevingne ilk olarak birkaç ay önce yaşadığı çileyi anlattı. model olmuştur rehabilitasyon ve uyuşturucu almayın”dört ay boyunca“. Geçen eylül ayında kafası karışmış halde çekilmiş fotoğrafları tüm dünyayı dolaşarak tüm dikkatleri sağlık durumuna çevirdi. Bu çekimlerle ilgili olarak şunları itiraf etti:

“Eylül ayında çekilen o fotoğraflardan bahsetmişken, uyumadığımı ve iyi olmadığımı açıklayarak konuyu geçiştirmiştim. VE kalp kırıcı çünkü eğlendiğimi sanıyordum ama bir noktada tamam, iyi görünmüyorum diye düşündüm. Bazen bir gerçeklik kontrolüne ihtiyaç duyarsın, bu yüzden bir bakıma gerçeği görmemi sağlayan o fotoğraflar için minnettarım.”
Cara Delevingne’nin mesajı

Cara, Instagram profili üzerinden Vogue’un kapağını paylaşarak şunları yazdı:

“Her bir hikaye önemlidir ve bu benim hikayem. Hepimiz insanlar. Elbette düşeceğiz ve hata yapacağız. gerçekten bir şeyler yaşayacağız zor hayatta, ama bu şekilde yeniden yükseleceğiz. öğrenebiliriz ve iyileştirmek. Zor zamanlar son değildir. Zor koşullar bizi geride tutmak veya bizi tanımlamak zorunda değildir. Umut var. Her zaman umudun olsun. Tam burada minnettarım, gururluyum ve olacak her şeye hazırım. Hikayenizin yönünü değiştirmek için asla geç olmadığını unutmayın. Hâlâ mücadele eden herkese, pes etmeyin, yalnız değilsiniz.”
Cara Delevingne’nin hikayesi

Röportajda bir yayın bırakıyor rağbetCara Delevingne, alkolü ilk kez abarttığında sadece 7 yıl. 15 yaşında zaten sinir krizi geçiriyordu ve ergenliği hiç de kolay geçmedi. bu iyileşmek Ancak rehabilitasyonda, ailesinin ve arkadaşlarının ısrarı sayesinde ancak 2022’nin sonunda geldi. Şu anda, model hala tedavi görüyor. O belirtti:

“Olmak uyuşturulmuş kendimi yenilmez hissettirdi. Etrafında seni seven insanlar için korkutucu bir şey. (…) Hazır değildim. Soru bu. Yüzüstü yerde değilseniz ve kalkmaya hazır değilseniz, kalkamazsınız. O noktada gerçekten öyleydim. Tek bildiğim, gittiğim yolda ilerlemeye devam edersem sonum olacaktı. ölü ya da gerçekten çok aptalca bir şey yapardım gibi.