Daniel Radcliffe baba oldu, Harry Potter aktörünün ilk çocuğu doğdu

JacksonduS

New member
Harry Potter oyuncusu Daniel Radcliffe baba oldu: İlk çocuğu partneri Erin Darke’tan oldu.

İle ilgili Ilaria Minucci Yayınlanan 25 Nisan 2023

Aktör daniel radcliffe ve ortağı, Erin Darke, ilk çocuklarının doğumunu onayladı. Ufaklığın gelişi, oyuncunun basın sorumlusu tarafından resmen duyuruldu. Harry Potter Mart ayında çiftin hamile olduğu açıklandıktan sonra. Çift, bebeğin cinsiyetini veya ne zaman doğduğunu açıklamadı.

Daniel Radcliffe baba oldu, Harry Potter aktörünün ilk çocuğu doğdu

Daniel Radcliffe yeni bir tür sihir yaşıyor: babalık. aktör Harry Potter33 yaşındaki ve 38 yaşındaki kız arkadaşı Erin Darke ilk çocuklarını kucaklarına aldı. İNSANLAR davacının bir temsilcisi.

Çiftin ilk çocuğu hakkında şu an için daha fazla ayrıntı açıklanmadı. bu Günlük posta Radcliffe bir bebek arabasını itmeye niyetliyken New York’ta yürüyen iki aktörün fotoğraflarını paylaşarak haberi ilk bildiren kişi oldu.

Ekim ayı röportajında evan rachel ahşap İçin Haber haftası onların filminde Tuhaf: Al Yankoviç Hikayesiİki oyuncu, genç yaşta kazanılan şöhretin artıları ve eksileri hakkında konuştu. Harry Potter film setlerinin çocuklar için “harika yerler olabileceğini” açıklayan Dr.

Yeni ebeveynlerin aşk hikayesi

Radcliffe, “Eğer varlarsa ve olduklarında çocuklarımın film setlerinde takılmalarını istiyorum” dedi. Haber haftası. “Onlar için bir film setine gelip ‘Tanrım, sanat departmanında olmak isterdim’ demeleri bir rüya olurdu. Ekibin bir parçası olmak isterim. Bazıları bundan, ama o değil. Bence kendinizi bir film setinde olduğunuz bir durumda bulabilirseniz, zorunlu olmadan. [pensare] ‘oh bu hayatında büyük bir olay olacak’, bu harika. Film setleri harika yerlerdir. Çoğu zaman erkekler için harika olabildiklerini düşünüyorum. Ancak ne pahasına olursa olsun kaçınılması gereken tam olarak şöhret tarafıdır” diye ekledi.

Ancak geçtiğimiz Mart ayında bir İNSANLAR, mevcut durumu hakkında yorumda bulunarak, özel hayatının çok iyi bir dönemde olduğuna dikkat çekti. “Gerçekten iyi bir hayatım var. Kız arkadaşımla temelde on yıldır birlikteyim” dedi. “Gerçekten mutluyuz.”

2020’de Radcliffe, partneriyle sette tanıştığını söyledi. Sevdiklerinizi Öldürün 2012’de “bir gün çocuklarımıza anlatmak için harika bir hikaye” olacağı yorumunu yaptı.