“Çocuklarımız için her zaman anne ve baba olduk”

JacksonduS

New member
Sonia Bruganelli ve Paolo Bonolis. Vanity Fair’den Mario Manca’nın sorularını yanıtlamak için karşı karşıya: mevcut ilişkileri ve aşklarının sonu, burada yayınlanmamış röportajdan bir alıntı var.

İle ilgili Marianna Hoş Yayınlanan 6 Haziran 2023

Sonia Bruganelli Ve Paul Bonolis. Bir röportaj için karşı karşıya bir Gösteriş Fuarı. Filtresiz, kocasının ağzından ilk kez habersiz olduğu düşünceleri ve sözleri duyunca heyecanlanıyor. Eski ve yeniyi bir arada bildiği, onlar için bile düzenlenmemiş ilişkilerine dair bir pencere. İşte bir alıntı.

S. Ne zamandan beri ayrısınız?

Sonia: «Bu bir tarih meselesi değil, zaman meselesi. Biz ebeveyniz, tatile birlikte devam edeceğiz, aynı dinamikleri devam ettireceğiz. Haber bu. İşin içinde üçüncü şahıslar veya sevgililer yok. Bu noktada artık sevgili olmayacaklar. çocuklarımız için biz her zaman anne ve baba olduk, Hiçbir şeyi değiştirmez. Sadece fiziksel ilişki eksik.

S. İlişkinizde artık çalışmayan ne oldu?

Paolo: «Sonia bir süre artık kendisine ait olmayan bir durumda kalmakta güçlük çekti. Bir çaba sarf etti ve bunun için ona iltifat etmeliyim, ta ki devam etmek faydasız hale gelene kadar. Karşı karşıya geldik, bana açıkladı, anladım. Bir insanın hissettiğinden farklı bir şekilde yaşaması beklenemez. Bir parça nezaket ve iyi bir vicdanla değişikliği hoş karşıla. Bir şeyler olur, önemli olan ilerlemek çünkü geri dönüş yok. Elbette üzüldüm. Ancak başkalarının yaşamlarının her açıdan sizinkine karşılık gelmesi düşünülemez. Başka yörüngeler izliyorsa ve başka hedefleri varsa, bunlar dikkate alınmalı, özellikle de sevdiğiniz bir insandan bahsediyorsak». Ve sonra Sonia: «Artık bir ilişkinin parçası olan bazı şeyleri şevkle yaşayamam. Babam öldüğünden beri, onunla aramdaki bağı Paolo’ya yansıttım, o da bunu beğeniyor. dost oldu, sırdaş oldu. […] Bizimkinin yanındaki ev müsait olunca, ayrı alanlara sahip olmanın uygun olabileceğini anladım. Ancak benim için Califano’nun şarkısının söylediği şey hala geçerli. Geri dönüşü hariç tutmuyorum». Ama Paolo, ona hemen ve aynı zamanda büyük bir son vermiş gibi görünüyor: “Bir insanı yaşamak için gerekli olan bazı şeylerden mahrum bıraktığınız anda, onun hayatta kalması için gidip bunları temin etmesine gerek yoktur. ölmesini bekleyemezsin». Sonia ve Paolo arasındaki aşk Antonello Venditti’nin bahsettiği aşklardan biri. asla arkadaş, “muazzam turlar atıp sonra geri dönenler”? Kim bilir, öğrenmek için asla geç değildir.