Claudia Motta ve Simone Rugiati ayrıldı

JacksonduS

New member
Artık resmiyet kazandı: Claudia Motta ve Simone Rugiati ayrıldı. Ayrılık, 105 Hayvanat Bahçesi’ndeki eski kazazede tarafından doğrulandı.

İle ilgili Ilaria Minucci Yayınlanan 24 Mayıs 2023

Claudia Motta ve Simone Rugiati ayrıldı: Çiftin yaşadığı iddia edilen krizle ilgili haftalarca söylentiler, dedikoduları alevlendirdi, ancak söylentiler doğrudan ilgili kişiler tarafından onaylandı veya yalanlanmadı. Son olarak vedayı resmileştiren model oldu.

Claudia Motta ve Simone Rugiati ayrıldı: eski gemi enkazının sözleri

Sempozyuma katılması vesilesiyle 105 hayvanat bahçesişimşek deneyimini yeni bitiren eski Dünya Güzeli İtalya Ünlülerin Adası kondüktörün provokasyonuna doğrudan yanıt verdi. “Hala nişanlı olup olmadığınızı haberlerden anlamadım. Hâlâ nişanlı mısınız?” diye soruldu eski kazazedeye. O zaman model hemen cevap verdi: “Hayır”.

Ardından stüdyoda yeni bilgiler edinmeye çalıştılar: “Artık nişanlı olmadığınızı ilk kez mi söylüyorsunuz? Bu Hayvanat Bahçesi için bir kepçe mi?”.

“Evet,” dedi Motta. “Lo için bir kepçe hayvanat bahçesiama sanırım anlaşıldı”.

Instagram’da şifreli soru ve cevap

emekli olduğundan beri Ünlülerin Adası Bir sakatlık nedeniyle, modelin Rugiati ile tanışıp tanışmadığı belli değil. Her halükarda yolları kesin olarak ayrılmış gibi görünüyor.

Resmi onaydan birkaç gün önce, eski çift, birçok kullanıcının uzaktan kodlanmış bir soru ve cevap olarak gördüğü şeyin kahramanı oldu. Aslında Rugiati, küçük bir meleğin yanına yerleştirilmiş tiksinti emojisiyle bir Instagram Hikayesi yayınlamıştı. Kısa bir süre sonra Motta şu sözlerle bir hikaye paylaştı: “Denizler dolusu kelime duydum. Denizler dolusu konuşma… Bir yığın gerçek beni tatmin ederdi”.