Chiara Ferragni, neden kendinden üçüncü şahıs olarak bahsediyor?

JacksonduS

New member
Chiara Ferragni, neden kendinden üçüncü şahıs olarak bahsediyor? Girişimci, hayranların isteği üzerine sebebini açıklıyor.

İle ilgili Fabrizia Volponi Yayınlanan 14 Mart 2023

Sanremo Festivali 2023’teki maceranın ardından, Clare Ferragni kendine biraz zaman ayırdı. Son birkaç saat içinde hayranlarına bir kez daha güvenini verdi ve onlara neden genellikle üçüncü şahıs olarak konuştuğunu açıkladı.

Chiara Ferragni: Neden kendinden üçüncü şahıs olarak bahsediyor?

Sanremo 2023 Festivali, Chiara Ferragni için çok zorlu geçti. Elbette büyük başarılar elde etti ama fiziksel ve duygusal olarak hiç de kolay olmadı. Etkinlikten sonra kendine biraz zaman ayırdı, ancak son birkaç saat içinde hayranlarından gelen soruları yanıtlamak için sosyal medyaya geri döndü. Takipçilerinden biri ona neden onunla sık sık konuştuğunu sordu. Üçüncü kişi ve nedenini açıkladı.

Chiara Ferragni’nin ifşası

Clare dedi ki:

“Evet arkadaşlar, markamdan bahsettiğimde zor, çünkü onun adı Chiara Ferragni ve benim adım Chiara Ferragni. Tabii ki benim adımı taşıyor. Yoksa ‘markamdan’ mı demeliyim yoksa ‘Chiara Ferragni’den’ mi demeliyim. Belki de ‘markamdan’ demeliyim çünkü kulağa daha az geliyor garip“.
Bu nedenle, Ferragni kendi ağzından bahsederken sadece üçüncü şahıs olarak konuşur. marka. Hayranların kafası karıştı mı? Muhtemelen evet ya da dikkatlice dinlemiyorlar.

Sanremo 2023’teki macera

Chiara ayrıca şu konuda bir soruyu yanıtladı: San Remo 2023. İtiraf etti:

“Benim için Sanremo Festivali’ne katılmak, bir deneyim yaşamanın bir yolu olmak istedi. yeni dil kadınların güçlenmesi mesajını getirdi ve ben her zaman tüm bunların paha biçilemez olduğuna ikna oldum. Beni insani ve profesyonel olarak destekleyen herkese tekrar teşekkür ederim” dedi.