“Bölümde görünmez”. O cevaplar

JacksonduS

New member
Mediaset’in prodüksiyonu, Mattia Zenzola’nın Benedetta Vari’nin kendisine yönelttiği saldırıları gösterdiğini gösterdi: “Tamarro yap”.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 27 Nisan 2023

Amici’nin Gündüz programında dansçı Mattia Zenzola, Benedetta Vari’nin kendisine epey eleştiri yönelttiği bir klibe tanık oldu. Yorum aynen böyle yapılmış genç kadın gecenin bir başka dansçısı olan Maddalena Svevi ile konuştu: “Kendini sevdirmek için hiçbir şey yapmıyor”, genç kadının zehirli sözleriydi.

Arkadaşları Benedetta Vari, Mattia Zenzola’ya saldırıyor: “Güzel olduğu için seviliyor”

Benedetta’nın söylediği sözlere göre Mattia Zenzola özü olmayan genç bir adamdır: “Kendisinden bahsetmiyor, anları yok, görülmek istemiyor, kameralardan kaçıyor. Güzel olduğu için seviliyor ve uzun zamandır burada. Bölümde görünmez, konuşmuyor, hiçbir şey yapmıyor, bazı bölümlerde sadece bir kez dans ediyor” dedi.

Mattia’nın cevabı: “Bunları söylemesini beklemiyordum”

Bunları duyan Mattia üzgün göründü: “Benni’nin sözleri için daha çok üzgünüm, çünkü onun böyle şeyler söylemesini beklemiyordum, hatta ‘Şanslıyım çünkü güzelim’, ben sadece yaptığım şey için seviliyorum. Eh, bazen bunu şaka olsun diye yaptığını biliyorum ama aynı anda çok fazla şey var. Seni hiç sikmedim, üzgünüm çünkü birbirimize karşı adiliz. Gerçekten böyle düşünüyorsan özür dilerim.”

Son birkaç saat içinde Benedetta yeniden paylaştı Raimondo Todaro’nun iki gencin etiketlendiği bir Instagram hikayesi: “Bir insanı hatalarına göre değil, düzeltme arzusuna göre yargılayın. Hata yapmak insana mahsustur. Affetmek ilahidir”, bu noktada ne olacak?