Blanco, eski sevgilisi Giulia’nın şarkıya tepkisi: “Beni yerinden etti”

JacksonduS

New member
Blanco, eski sevgilisi Giulia Lisoli’nin kendisine ithaf edilen şarkıya tepkisi.

İle ilgili Fabrizia Volponi Yayınlanan 19 Nisan 2023

Blanco Innamorato adlı yeni albümünü yayınladı. Şarkılar arasında eski kız arkadaşı Giulia Lisoli’ye adanmış bir şarkı var. Kız nasıl tepki verdi?

Blanco: Eski kız arkadaşı Giulia’nın şarkıya tepkisi

tepkisi Julia Lisoli Blanco’nun şarkısı uzun sürmedi. Geçtiğimiz günlerde Innamorato adlı yeni albümüyle piyasaya çıkan sanatçı, aşklarının bitişini bir şarkıyla kutlamak istedi. şarkışüpheye yer bırakmayan bir başlık verdi: Giulia.

Giulia’nın Blanco’nun şarkısıyla ilgili sözleri

Giulia, TikTok profili aracılığıyla Blanco’nun kendisine ithaf edilen şarkısına şu şekilde yorum yaptı:

“Konunun sorulduğunu hissettiğim için açıklığa kavuşturmak istedim, bu doğru. duymadım şarkı, duymadım. Sosyal medyadan gördüm, yanlış olduğunu düşünmüyorum. Bir şarkıcı ne istediğini, ne hissettiğini ifade eder. Bende belli bir etkisi oldu, kaldım yerinden edilmiş. Orada olanı ifade etmek istediğini düşündüm. İltifat için mi yapıldı? Onu tanıdığım kadarıyla o bunu yapmazdı”.
Blanco: şimdiki kız arkadaşının tepkisi

Eski kız arkadaşı Giulia kalırken “yerinden edilmiş” Blanco’nun şarkısından, mevcut alevin nasıl tepki verdiği martina valdes? Kız yine TikTok üzerinden şunları söyledi:

“Erkek arkadaşım, benden önce birlikte olduğu kızın adı olan Giulia adlı bir şarkı çıkardı ve şu anki kız arkadaşım olan benden ilham alarak Innamorato adlı bir albümde yayınlamaya karar verdi. Biz orada değilken o şarkıyı yazdı. biliyorduk ve o sadece bugün geçmiş bir hikayenin sonunu, bir süre önce yaşanan duyguları paylaşmak istedi. Müzik onun sanatı ve ne anlatmaya karar verirse versin onu her zaman destekleyeceğim. Şimdi bunlar üzerinde durma ıvır zıvır Giulia da dahil olmak üzere ortaya çıkardığı tüm harikaları dinleyin. Her şeyi kırdın aşk”.