“Beni saatlerce dükkanda tuttular”

JacksonduS

New member
Her şey bir etiketle başlayabilirdi: Elisa Esposito ve Monelli Kids arasındaki “soru-cevap” oldukça hararetliydi.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 28 Mayıs 2023

Elisa Esposito, anın tiktokerlerinden biridir. 2003 doğumlu “İtalik” öğretmen, sosyal ağlarda çok kazanmasına rağmen hiçbir şey yapmamakla eleştirenlere karşı çıkan patlamanın ardından, bu kez ünlü giyim mağazası Monelli Kids ile hararetli bir çatışmanın ortasındaydı. Sosyal medyadaki genç kadın – konuşmayı bildiren Biccy’yi okuyor – onları bir etiketin konunun merkezinde olacağını söylemeleri için göndermedi.

Elisa Esposito, Monelli Kids ile çatışma: ne oldu

Elisa Esposito, etiket hakkında, neler olacağını çok detaylı bir şekilde açıkladı: “Konuştukları konu bir etiket. Napoli’ye gittim ve tüm işbirliklerini Napoliten tiktokçularla yaptım. Ben de onlarla yetindim. Davide ve ben onların dükkanına vardık ve onlarla bir video çekmek için kelimenin tam anlamıyla iki saat bekledik. Bunca zaman başka taahhütlerimiz vardı ve bunun yerine orada hareketsiz durduk. Bir video çekmek için hareket etmelerini beklemek için dükkanda iki saat geçirdik…”.

Monelli Kids: “Doğru olmayan şeyler söyleme”

Monelli Kids’in yanıtı uzun sürmedi, ancak ikincisi tarafından sağlanan sürüm farklı görünüyor: “Elisa gerçeklerle örtüşmeyen şeyler söyleme. Kısa bir süre sonra Ludovica geldiğinde videoları biz çektik. Tabii mesai saatleriydi ve insanlar olunca beklemenizi istedik. Kabul ettiniz ve size güzel bir kahve ikram ettik. Videoda herhangi bir görüş belirtmedik. Soru etiket değildi. Biz senden ricada bulunduk ve sen kibirle cevap verdin” dedi.