“Beni Meclis’e girmeye çağırdılar”

JacksonduS

New member
Oriana Marzoli’nin eski erkek arkadaşı, GF Vip 7’ye girmesi gerektiğini itiraf etti.

İle ilgili Alice Kupası Yayınlanan 22 Mart 2023

Oriana Marzoli’nin eski erkek arkadaşı Ivan Gonzalez, aslında davet edileceği GF Vip 7’ye girememesiyle ilgili sessizliği bozdu.

Ivan Gonzalez: GF Vip hakkındaki gerçek

Ivan Gonzalez, programın finalinin giderek arttığı GF Vip 7’ye katılmamasıyla ilgili sessizliği bozdu. yakında ve her şeyden önce, orada bulunanlar arasında ünlü eski sevgilisi Oriana Marzoli’yi görüyor.

“Bana bu konuda soru soran herkese cevap vermek için bu fırsatı değerlendiriyorum: GF Vip’i takip etmiyorum, bu edisyona yarışmacı olarak katılmam için beni çok kez aradıkları doğru. Zaten bir kez deneyim yaşadım ve şimdilik artık realite TV yapmamaya karar verdim. Benim yerim şu an olduğum yer”dedi Ivan, katkısı kuşkusuz istikrarsız Evdeki ruhlar ve her şeyden önce onunla tutkulu bir ilişki yaşayan Oriana Marzoli.

Oriana, realite şovunun bu son sürümünün finalistleri arasında yer alıyor ve programın hayranlarının çoğu, onun dünyayı fethedip fethetmeyeceğini merak ediyor. zafer. Evden pek çok kişi onu destekliyor gibi görünüyor ve Clizia Incorvaia da onun lehine olduğunu ifade etti (ama belli ki, realite şovunda kız kardeşi Micol’un zaferini destekliyor).