“Beni en çok inciten şey, deli olduğumu söylemeleri”

JacksonduS

New member
Arisa, sosyal ağlarda maruz kalacağı ve kendisine en çok acı çekecek saldırıların neler olabileceğini açıkladı.

İle ilgili Alice Kupası Yayınlanan 15 Mayıs 2023

Verissimo’nun konuğu Arisa, sosyal medya aracılığıyla aldığı saldırılarla yıllar içinde bunlarla nasıl başa çıkmayı öğreneceğini anlattı.

Arisa: sosyal medya üzerinden saldırılar

Arisa, müzik ve eğlence dünyasında başarıya ulaştığından beri, kendisine yönelik eleştirilerden bunalmış durumda. Bakmak veya onun için fiziksel yön. Şarkıcı, Verissimo’ya bunların üstesinden gelmeyi nasıl öğreneceğini ve özellikle hangilerinin onu en çok inciteceğini itiraf etti. “Beni en çok ne üzdü? Deli olduğumu söylediklerinde. “Bu zaten çılgınca”. Her zaman böyle. Ama şimdi sanırım aşağı yukarı herkes bunun benim var olma tarzım olduğunu anladı. Ben deli değilim, sadece biraz huysuzum”, şarkıcıyı itiraf etti.

Bugün Arisa bekar ve ne yazık ki henüz onu bulmayı başaramadı. Doğru kişi onun için. Şarkıcı geçtiğimiz günlerde, bekar bir anne olarak çocuk sahibi olmaya istekli olacağını da itiraf etti. “Bir romantizmim olduğunu söylemek isterdim ama hiçbir şeyim yok. Kimse yok. Geçmişte yaşadığım ilişkilerde kendimi hiçbir zaman çok sevmedim. Şimdi başka bir şey istiyorum, basit, karşılıklı, hafif bir şey. Beni önemseyen, birlikte bir şeyler inşa etmek isteyen birini isterim. Bu iddialara devam edersem, ömür boyu kız kurusu kalacağım”. şarkıcıyı kabul etti.