“Ben bir babayım, aynı haklara sahibim”

JacksonduS

New member
Eski ortağı Letizia Porcu’nun evini çalar ama kimseyi bulamaz: Federico Lauri’nin çalkantılı Paskalyası

İle ilgili Marianna Hoş Yayınlanan 10 Nisan 2023

Federico Lauri’nin Paskalya tatili sanatta reddedildi Federico Moda Stili. Kuaför, görmek için eski ortağı Letizia Porcu’nun evini çalıyor. kızı Sophie Maelleama kimse ona kapıyı açmaz ve polise gider.

Instagram’daki havalandırma

dünkü gün Pazar 9 Nisan 2023VIP kuaför, Paskalya yemeğini daha sonra kutlamak amacıyla “kendi seçimiyle” yalnız geçirdiğini açıkladı. “bebekle birlikte”, gerçekten kızı. Ama bir şeyler ters gitti. Ufaklığı görmek için eski ortağın evine geldiğimizde, dahili telefona kimse cevap vermezdi. Oradan, polise gitmeye karar: «Ben bir babayım, aynı haklara sahibim» böylesine aşırı bir hamleyi açıkladı. Ve devam etti: “Epiphany’deydim, aynı hikaye. Şimdi aylar sonra Paskalya için geri dönüyorum” diye ekledi Federico, kışlanın önünde kendini ölümsüzleştirerek.

Takipçilerine nasihat

Anın öfkesine kapılan Federico, Instagram’da tüm takipçilerine gerçek bir uyarıda bulundu: «Hayatta seçimler yapmadan önce dikkatli olun. Bir milyona kadar saymanızı tavsiye ederim. Hastalığa yakalananlara güvenin » yorumunu yaptı. Birkaç saat sonra kuaför küçük kızla canlı fotoğraf paylaştıçarpışan arabalar ve balonlar arasında birlikte geçirdikleri günün başlangıcını ima ediyor. Federico Lauri ve Letizia Porcu geçen sonbaharda ayrıldılar, sonra on yedi yıllık aşk ve bir kız suni tohumlama yoluyla doğmuştur. A perili vedaki bu da karşılıklı suçlamalardan kaçınmıyor.