Belen Rodriguez ve Stefano De Martino arasında kriz mi var? kondüktör müdahale eder

JacksonduS

New member
Sunucu, Le Iene programından ve daha sonra çocuklarıyla birlikte yeniden ortaya çıktığı sosyal ağlardan yokluğuyla manşetlere taşındı.

İle ilgili Federica Palman Yayınlanan 18 Mart 2023

stephen de martino bizzat istedi eşi Belen Rodriguez ile yeni bir kriz çıktığına dair söylentileri yalanladıbirlikte bir fotoğrafını yayınlıyor.

yokluk bir Sırtlanlar ve Belen Rodriguez’in sosyal ağlarında

Belen Rodriguez’in yokluğu Sırtlanlardevraldığı yer Claudius SantamariaSunucunun sağlık sorunları olduğunu açıklaması hayranlarını olduğu kadar kendisini de endişelendirmişti. sosyal medyada yoklukbirkaç gün sonra çocuklarıyla bir çekimde yeniden ortaya çıktığı yer Santiago ve Luna Mari.

Birçoğunun aklına bir tane geldi kriz uzun süredir görüşmediği eşi Stefano De Martino ile birlikte. Birisi bunun yerine yeni bir tane varsaymıştı. gebelik.

Fotoğraf, Stefano De Martino ve Belen Rodriguez’in krizini kovalıyor

Kriz dedikodularını bizzat kendisi yalanlayan Stefano De Martino üstlendi. eşiyle yaptığı görüntülü görüşmenin ekran görüntüsü. Yüzünde güzellik maskesi varken o arabada. Eski dansçı aslında şovuyla turneye çıktı bu gece daha iyive tam olarak Marche bölgesinde yer almaktadır.

Belen Rodriguez’in annesi sosyal medyadaki eleştirilere karşı

Bunun yerine annesi Belen Rodriguez’i sessiz kaldığı için eleştirilere karşı korumaya özen gösterdi. Veronica Cozzani. “Birçok kadın anlamadığı için böyle! 60 yaşındayım ve daha az makyaj yapıyorum ama güzel bir kadını nasıl tanıyacağımı biliyorum ve bunu söylemekten de hoşlanıyorum! Ama insanlar hem çok eleştirir hem de çok acı çekerCozzani, özellikle kadınlara yönelik olumsuz yorumlara yanıt olarak şunları yazdı:

Ayrıca okuyun: Dal Moro’nun diskalifiye edilmesi üzerine Gf Vip, Luca Onestini: “Her şey çok hızlıydı”

Ayrıca okuyun: Amici 22 akşamı ilk bölüm ön izlemeleri: İşte olacaklar