“Başkasıydı, çöpün etkisi geçince üzüldü”

JacksonduS

New member
Al Bano, Romina Power ile evliliğini uyuşturucu yüzünden bitirdi: “Evimdeki borular felakete neden olmaya yetiyordu”.

İle ilgili Fabrizia Volponi Yayınlanan 18 Mayıs 2023

El Bano eski karısıyla ilişkisi hakkında konuşmak için geri döndü Romina Gücü. Carrisi’ye göre evlilikleri, çocuklarının annesini “başka bir kadın” yapan uyuşturucu yüzünden sona erdi.

Al Bano: Romina Power hakkında itiraf

24 yıllık birlikte yaşamın ardından 10 Mart 1999’da Al Bano ve Romina Power bir araya geldi. sol. Ayrılıkları, özellikle onları sahnede birlikte görmeye alışkın hayranlar için maviden bir şimşek oldu. Carrisi tarafından haftalık olarak açıklanana göre Bugünevliliğin sonu hata yüzünden geldi esrar.

Al Bano: Romina esrar bağımlısıydı

Al Bano’nun açıklamaları şu şekilde:

“Bugün ilk kez söylüyorum: Sorun esrardı. romina o boku içti hatta günde dört kez. Ve bunu Ylenia kaybolmadan önce bile yıllardır yapıyordu (en büyük kızı 31 Aralık 1993’te ortadan kayboldu ve 6 Ocak 1994’te ölü ilan edildi, ed). O başka bir kadındı. Sigara içiyordu ve neşeliydi; etkiyi bitirdi, o evet ilgi çekici ve ağladı O tanınmaz haldeydi. O yıllarda yaşadığımız ve inşa ettiğimiz şeylere olan bağlılığı, yaşama tutkusunu artık ifade etmiyordu. Sonun başlangıcıydı.”
Carrisi, Power’ın günde dört kez uyuşturucu kullandığını ve başka bir kadın olduğunu söylüyor.

Al Bano: Romina ile ilgili anekdotlar

Mutlu değil, Al Bano devam etti:

“Evimde bir felakete neden olmaya yetti sazlar. Bir kez anlamak için bir tane içtim. Bir sayı yazmam gerekiyordu ve yapamadım, dikey olarak koydum. Yaşam için kötü olan tüm maddelerden nefret ediyorum. Olmayan bir gerçeklik uyduruyorsun, gerçek hayattan uzaklaşıyorsun. Ne yazık ki çoğumuz düşüyor, hatta bazı çocuklarım. sahip değilim hiçbir şey yakalamadım. Konserlerden önce bir bardak viski. Placido Domingo’nun tavsiyesi üzerine: ‘Yemek borusunu ve ses tellerini serbest bırakın’ dedi bana. İşte böyle, her derde deva”.
Al Bano, Romina ile evliliğinin sona ermesinden sonra Loredana Lecciso ile tanıştı ve inişli çıkışlı, bugün hala devam eden bir ilişkiye başladı.