“Artık o yansıyan görüntüden kaçınarak oynamıyorum”

JacksonduS

New member
Aurora Ramazzotti, Instagram’da bir yansıma paylaşarak takipçilerini kendilerini oldukları gibi kabul etmeye davet etti.

İle ilgili Clare Nava Yayınlanan 23 Nisan 2023

Aurora Ramazzotti Instagram’da kendini kabul etme üzerine derin bir düşünce paylaştı ve takipçilerine kendilerini kabul etmelerini ve saygı duymalarını tavsiye etti.

Aurora Ramazzotti, aynaya mektup: “Yansıyan görüntüyle işlevsiz bir ilişki doğdu”

Aurora Ramazzotti kendini sevmenin ve aynadaki yansımanı kabul etmenin ne kadar önemli olduğunu anladı. kızı Michelle HunzikerYeni anne olan , hayranlarıyla önemli bir mesaj paylaştı. Geçmişin Aurora’sına bir mektup, çok derin. “İki yaşında aynadaki yansımanızı tanımaya başlarsınız. ve o andan itibaren, hayatınızın en kalıcılarından biri olan o yansıtıcı yüzeyle gerçek bir ilişki başlar.Aurora yazdı.

Ben gençken Bu yansımanın olmadığı bir dünya hayal ettiğim günler oldu, kendiminkini unutmak için saatler harcadım ve bu görüntüyle karşılaşmamak için banyolara başım önümde girdim.diye ekledi, o imajla ilişkisinin çok karmaşık hale geldiğini anlatarak. “Her şey bu ilişki üzerine kurulu gibiydi, bir hayatı altüst edebilen, insana ruhun gerçek güzelliğini unutturabilen, hastalık getirip ağlatabilen ve her şeyi ve daha fazlasını getirebilen uçup giden bir an. Bilmiyordum çünkü karar vermemiştim, öyle oldu ki, o yansıyan görüntüyle işlevsiz, tehlikeli bir ilişki doğdu.Aurora ekledi.

Aurora Ramazzotti’nin mektubu: “İçimde değişmesi gereken bir şeyler vardı”

Bu türden herhangi bir ilişki gibi, sakin ve dingin anların yerini şiddetli kavgalar aldı. Her şey yolundaymış gibi gözükürken, ‘bu sefer gerçekten değişti’ diye düşünürken bile, hiç öyle olmadı, yırtık bir kot pantolona renkli yamalar dikiyordum. Parçalanmış ilişkiyi iyileştireceğimin o imajı değiştirdiğine inanmaktaki hatamdan sonra fark ettim. Çünkü ne kadar yüzümde, karnımda, hayatın tenimde çizdiği çizimlerde ışığın farklı yansımasını sağlamaya çalışsam da önemli değildi. İçinde, kimsenin görmeyeceği bir yerde değişmesi gereken bir şey vardı.diye tekrar yazdı Aurora Ramazzottiardından şimdideki yansımasıyla son sürat ilerleyen ilişkisine geçmek.

Artık o yansıyan görüntüden kaçınmakla oynamıyorum, bugün onu gözlemlemek için çok zaman harcıyorumAurora, kendisine nerede olduğunu, neler yaşadığını hatırlattığının ve ne yapacağını hayal etmesini sağladığının altını çizdi. “Belki sonsuza kadar böyle olmayacak ama şimdi onu sevmeyi her zamankinden daha fazla öğrendim. ‘Kötü’ günlerde, en katı yargılarıyla bakışlarımı ona çevirmek yerine, birbirimize biraz yumruk atıyoruz ve sonra birbirimizi okşamaya dönüyoruz ve zavallı şeyin, derinlerde bir yerde bana ancak onu gösterebileceğini hatırlıyorum. kabuğum, ben tamamen ‘ötekiyim’çok sayıda beğeni ve yorum alarak sözlerini tamamladı.