Arkadaşlar Virginio Simonelli Annalisa’ya saldırdı mı? Tweetlerinden birinden ne çıkıyor?

JacksonduS

New member
Amici 10’un eski galibi Virginio Simonelli, eski rakibi Annalisa’ya saldırmış olabilir mi? Şarkıcının attığı tweet birkaç saat içinde viral oldu.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 17 Nisan 2023

2011 yılıydı ve Amici 11’de iki şarkıcı, Virginio ve Annalisa, yetenek gösterisinde gıpta ile bakılan galibiyet için savaşıyorlardı Maria De Filippi tarafından yürütülmüştür. Amici’nin okuluna pek çok sanatçının girmesi gibi, o zamandan bu yana pek çok şey değişti.

Birinci bitiren Virginio ve ikinci bitiren Annalisa’nın kariyerleri iki farklı yöne gitti. İlki başarılı bir söz yazarı olurken, ikincisi, son aylarda “Bellissima” ve “Mon Amour” gibi hitlerle azaldı.. Şarkıcının pek çok hayranına göre Annalisa’nın bu başarısı, sosyal medyada eleştirel bir Tweet yazan Virginio tarafından hedef alınacaktı: “Ne pahasına olursa olsun modayı takip etmeyin”, Virjinya dedi.

Arkadaşlar, Virginio Simonelli Annalisa’yı kazıdı mı? Sosyal medyadaki tweet

Virginio, twitter’ında sanatçı olmanın ne anlama geldiği üzerine uzun uzun düşündü. İfadelerinde -belirtilmelidir- Annalisa’ya atıf yoktur, bazı cümleler tam tersini düşündürse de: “Sanatçı olmak zor ve fedakarlık gerektiren bir şey, bunu anlıyorum. Müziği sadece bizi “çok eğlenceli” yapan bir şey olarak değil, bir misyon olarak görmeliyiz. Ne pahasına olursa olsun biraz popülerlik için trendleri takip etmeyin, ancak kendiniz olun ve her şey olacak. Başarı bu”, bahsettiğiniz sanatçı Annalisa mı?

Annalisa’nın hayranlarının sosyal medyadaki saldırıları

ne getirmiş olabilir şarkıcının hayranlarının Annalisa olabileceğini düşünmesi, Virginio’nun kazdığı kız mı? Aslında Annalisa’nın son başarıları Bellissima ve Mon Amour bize şarkıcının kariyerindeki patlama hakkında çok şey anlatıyor. Ne de olsa “Bellissima” çift platin sertifikasına sahipti. Sadece değil. Kullanıcıların tweet’e yanıt olarak yaptığı yorumlar arasında Virgil’in kendisiyle aynı fikirde olanlar da vardı. Aksi takdirde şöyle yorumlar vardı: “Aksi kanıtlanana kadar, hem yoğun müzik hem de eğlence için müzik yapabilirsiniz. Önemli olan parmak kaldırmadan istediğini yapmak, katılıyorum” dedi. “Katılıyorum, aslında sadece ‘değil’ belirtmiştim”, Virginio yanıtladı.