Arisa Instagram’da kızgın ve hayal kırıklığına uğradı: şarkıcının patlaması

JacksonduS

New member
Şarkıcı, LGBT camiasının gündeme getirdiği tartışmalar nedeniyle de son günlerde çokça yargılanıyor.

İle ilgili Albert Muraro Yayınlanan 4 Haziran 2023

Formatın yayınlanması vesilesiyle Tüm hayaller hala uçuyor İle ilgili Rai 1, meslektaşının konuğu olarak katıldığı Massimo Ranieri, şarkıcı Kalkmak Instagram Hikayelerinde, birkaç takipçisinden daha fazlasını endişelendirmiş olabilecek yeni bir patlamaya izin verdi. İşte sanatçının sözleri.

“Makyaj yapıyorum ve m hakkında şarkı söylüyorum…”: Arisa’nın patlaması

Gözle görülür şekilde denenmiş (ve gözyaşları içinde) Arisa, programdaki performansıyla ilgili olarak cesaret kırıcı sözlerle kendini bıraktı, bu onu belki de istediği gibi tatmin etmemiş olmalıydı. İşte şarkıcının sosyal ağdaki sözleri:

Bazen kendim hakkında şarkı söylüyorum…, kendim hakkında makyaj yapıyorum…. Kendimi görmek istemediğim için televizyonu kapattım, göremiyorum. Tatile gitmem gerekiyor ama ne yapabilirim? Hep çalıştım, yerimde duramıyorum. Ama ben iyi değilim.
dönem değil

Geçtiğimiz günlerde Giorgia Meloni ve LGBT topluluğu hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle kendisini büyük bir tartışmanın ortasında bulan şarkıcı için bu günler çok zor. İtiraf İle ilgili peter gomezAçık A7.

Aslında, Arisa gazeteciye bu işi takdir ettiğini söylemişti. “lanet olsun” liderinin İtalya’nın kardeşleridiğer şeylerin yanı sıra, büyük bir çevrimiçi aktivizm dilimini ve ayrıca topluluğun kendisinin bir parçası olan hayranlarının çoğunu kızdıran queer topluluğu hakkında biraz kafa karışıklığını ifade ediyor.