“Andrea ve ben evlendik”

JacksonduS

New member
Amici’nin (Saranno Famosi) ilk baskısının eski bir öğrencisi olan Pierpaolo Astolfi, partneriyle evlenme hayalini taçlandırdı: düğün Danimarka’da gerçekleşti.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 22 Mayıs 2023

Amici di Maria Filippi’nin sona ermesinden birkaç hafta sonra iyi haberler geldi. Yetenekli eski bir öğrenci için portakal çiçekleri vardı: “Saranno Famosi” adını alan ilk ve tarihi baskının öğrencisi Pierpaolo Astolfi.

LGBTQ davranışlarına dönüşen Astolfi evli nişanlısı Andrea Danimarka’da: “Eşitlikçi, uluslararası bir evlilik içinde evlenmek istiyoruz”, ikincisinin açıkladığı şey buydu.

Arkadaşlar, eski öğrenci sevgilisiyle evlendi: Sosyal medyadan duyuru

eski öğrenci erkek arkadaşıyla evli olduğunu açıkladı: “Bugün bana birlikte tasarlamanın güzelliğini keşfetmemi sağlayan adamla evlendim. Dokuz aylık flörtün ardından onun yanına taşınmayı seçtim, yerimi üniversite sırasında bile kimseyle paylaşmamış olan ben. Onunla birlikte bir ev almayı seçtim ve yorucu bir tadilattan hemen sonra ve bir hafta sonra ilk uzun karantina nedeniyle kapatılmanın hemen ardından o eve taşınmanın stres testini gülümseyerek geçtik…” .

Pierpaolo Astolfi’nin Amici’den sonraki kariyeri

Pierpaolo Astolfi yönetim kategorisindeki öğrencilerden biri olmuştu, Alfredo Raffaele “Fred” Avitaia, Zita Fusco ve son olarak, yıllar içinde ünlü bir senarist olan Renato Sannio ile birlikte. İletişim bölümünden mezun olan Astolfi ayrıca Mediashopping için çalıştı ve sonunda Milano’da düzenlenen ve daha çok Mix Festival olarak bilinen Uluslararası LGBTQ+ Sinema ve Queer Kültür Festivali’nin eş direktörü oldu.