Amici 22, Angelina Mango Verissimo’ya erkek arkadaşı hakkındaki itirafı anlatıyor

JacksonduS

New member
Amici 22’nin finalistleri arasında Angelina Mango da var: Verissimo’ya konuk olan şarkıcı, okuldaki yolculuğunu anlattı ve sonunda erkek arkadaşından bahsetti.

İle ilgili Marianna Hoş Yayınlanan 14 Mayıs 2023

için geri sayım giderek kısalıyor. finali arkadaşlar 22bu akşam prime time’da yayınlanacak olan Kanal 5. Finalistler arasında şarkıcı da var. Angelina Mango hangisi, konuk bir çok doğruSilvia Toffanin’in oturma odasında kendi kendine söyledi, kendisininkinden de bahsetmeden olmaz. ilişki durumu. Bakalım ne dedi.

Wax ile sadece arkadaşlık

sanatın kızı – babası Pino Mango ve annesi Laura Valente – Angelina okulda olağanüstü bir yolculuk yaptı. Arkadaşlarfethetmek onay onların öğretmenlerarasında yoldaşlar ve son fakat en az değil, halk. Kolay değildi: şarkıcı röportaj sırasında anlattı çok doğru tüm varlığını vererek kendini adamış ve geçen ayların en önemli aşamalarını zihninde yeniden izleyerek, diğerleri arasında kesinlikle varBalmumu ile doğan dostluk. Pek çoğunda, ilişkilerinin özel bir şeye dönüşmesini umuyor (va) hayır, ancak birçok hayranın hayallerini yıkan Angelina önemli bir itirafta bulundu: «Biz Wax ile çok iyi arkadaşız. yapılan bir bağ var güven, saygı ve saygı. Sonra çok fazla destek var ve ona güvenebileceğimi biliyorum. Uzun zamandır burada.’ Şimdiye kadar, hala hiçbir şey (?). Kısa bir süre sonra şarkıcı, kalbi meşgul: «Yarın sarılmak istediğim ilk kişi kim? Kesinlikle üç kişi: annem, erkek kardeşim ve Erkek arkadaşım».

Final için heyecanlı

Röportajda Angelina Mango da Toffanin’e kendisininkini açıkladı. finaldeki duygular: «Çok heyecanlıyım ve bu gece için hazırım çünkü bu yıl izlenen yolla bir tür güçlü duygular alışkanlığı. Ama bekleyemem. güzel bir kaygıdır. Bu deneyimin bana çok yardımcı olduğunu hissediyorum ve buna ne kadar ihtiyacım olduğunun farkında bile değildim. Bana birçok fırsat ve hediye verdi. Dolayısıyla olaylara bakış açısının değişmesi kaçınılmazdır. Çirkinleri değil, güzelleri arıyorum».