Alda D’Eusanio kayıp kocasını hatırlıyor: “Hala şoktayım”

JacksonduS

New member
Alda D’Eusanio, 1999’da ölen kocası Gianni Statera’yı duygu ve büyük bir acıyla hatırladı.

İle ilgili Alice Kupası Yayınlanan 23 Mart 2023

Alda D’Eusanio, 1999’da ölen Sapienza Sosyoloji Fakültesi’nin ilk dekanı olan kocası Gianni Statera’yı duyguyla anıyor.

Alda D’Eusanio: kocasının ortadan kaybolması

Alda D’Eusanio, derinden üzüleceği kocası Gianni Stasera’nın ortadan kaybolmasına hâlâ üzüldüğünü itiraf etti. aşık. Adam 1999 yılında hastalık nedeniyle vefat etti ve ünlü televizyon yüzü daha önce nasıl olduklarını hatırladı. mutlu. “Ne mutluyduk… Kocam henüz 56 yaşında, on beş günde öldü. Bu doğru değil”, D’Eusanio, Bugünün başka bir gün olduğunu kabul etti ve yine: “Hasta olduğunu öğrendiğimde hala öyle olduğumu sandığım bir şok evresine girdim ve kederli bir kadın oldum. Sakinim ve hayatımı yaşıyorum ama gerçek şu ki artık mutlu bir kadın olmayacağım.”

Alda D’Eusanio, kocasına hala aşık olduğunu ve artık bir eş bulamadığını da itiraf etti. uygun ondan sonra ona kaybolma. Birçoğu onun sözlerinden etkilendi ve sıcaklık ve şefkat mesajlarını sosyal ağlar aracılığıyla gönderdi. Ünlü sunucu, kocasının ölümü hakkında daha fazla ayrıntı verecek mi?