19 yaşındaki kadın hamile olduğunu doğum yapana kadar fark etmiyor

DunyaVatandasi

New member

Genç bir İngiliz kadın dokuz ay boyunca hamileliğinden habersiz kalıyor. Sonra aniden kasılmalar başlar ve bebeğin ayağı dışarı çıkar.

İngiltere’den 19 yaşındaki bir kadın dokuz ay boyunca hamile olduğunun farkında değildi. Genç anne Faye White, İngiliz medyası Ladbible’a adet döngüsünün normal olduğunu ve bebekte şişlik olmadığını bildirdi. “Yeni kıyafet almama gerek kalmadı. Mide bulantım olmadı. Ağrım da olmadı.”

Toplamda altı hamilelik testi yaptırdı ve bunların hepsi negatif çıktı. Yani tespit edilemeyen hamilelik sırasında White, kendi yaşındaki birçok kadın gibi davrandı: İçti, sigara içti ve şişme kaleye atladı.

Kadının halihazırda 21 yaşındaki erkek arkadaşından Brody-Chase adında iki yaşında bir çocuğu var. Ancak ikili prezervatif ya da hap kullanmadı; genç çift, çekilme yöntemi olarak adlandırılan cinsel birleşmeyi kesti. Geriye dönüp baktığında “Ladbible”a “Belirli bir risk olduğunu biliyordum” dedi.

Bir gün yatakta “büyük bir su fışkırmasıyla” uyandı. 19 yaşındaki genç ilk başta altını ıslattığını düşündü. Ancak sadece yirmi dakika sonra kasılmalar başladı. Doğum sadece iki saat sürdü. Kadın, “Şoktaydım” dedi. “Sadece çığlık attım.”

Tuvalette bebeğin ayağının çoktan dışarı çıktığını fark etti. “Kayınvalidem dışarı sarkan bir ayak görebildiğini söyledi. Ayak tam anlamıyla devrilmişti.” Çift, ikinci bebeklerine Luna adını verdi. White, Ladbible’a “Luna küçük bir gökkuşağıydı ve gizemli bir hamilelikti, aynı zamanda ters doğumdu, her şeye meydan okudu” dedi. Genç anne, küçük kızının durumunun “harika” olduğunu bildirdi. “Onsuz bir hayat düşünemiyorum. Hayatımın telaşlı olmasını seviyorum ve o da kesinlikle onu telaşlı tutuyor.”